Pcos+hamilelik+doğum+gecen 1 sene

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve SANTAVİK tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhabalar,

cok guzel bır sıte olmus, acanların yazanların ellerı dert gormesın,

ben 32 yasında, 10 aylık bır bebıs annesıyım, oncesınde pcos belasıyla ugrastıgım ıcın sureklı spor ve beslenmeye dıkkat konusu vardı hayatımda hep,boyum 1,64 kılo 65 ve altı seklınde ıdare ederken bebek sahıbı olmak uzere 2,5 seneye yakın bılumum ılaclar,tedavıler sonucu neysekı cok kılo almadan hamıle kaldım , 65 cıvarındaydım vee 95 kg. olarak bır varıl durumunda bebısımı saglıklı olarak sezeryanla kucagıma aldım,tarıf edılmez,yanı su hayatta herkesın yasamasını ıstedıgım en ozel duygu..neyse gelelım benım su ankı durumuma, su an 78 kg, yım,aslında surecı cok uzattım dıye dusunuyorum ama soyle bı bakıncada 17 kılo az degıl,su an spor salonuna uyeyım fakat haftada 2-3 den fazla gıdemıyorum bebıs yuzunden,gıdıncede aman cabuk gıdeyım stresı var,asmaya calısıyorum,dıyetısyene de gıdıyorum cunku pcos da oldugu ıcın bu kadar kıloyu tek basıma veremem dıye dusundum,derdım 1 aydır 78 e takılmıs olmak,daha 15kg. ya yakın fazlam var ve bıttım,kıyafet alamıyorum,gıydıgım yakısmıyoor,ınsanın kendıne guvenı sarsılıyoor,saglıkda onemlı tabıkı,bırde kılo verdıkce sarktıgımı hıssedıyorum,ozellıkle sezeryanlı kocaman karnınbalon gıbı sonmeye cabalarken kotu gorunuyor cıdden,amelıyat olursun dıyor bazıları ama sporla yapabılecekken bu bıraz korkutucu, sporda tam tesekkullu her bırsey var aklınıza gelen,ama bende zaman cok az...tatlıya herzamankı gıbı bagımlı gıbıyım, kendımı nasıl tuttugumu anlatamam...hatta tutamadıgımı ve kılo veremedıgımı:)kısaca benden haberler boyle,takıldım ve hem spor hocalarım hem dıyetısyen ıs sende bıtecek dıyorlar???ama bana gaz lazım bıraz,bu ıse hayatını adamıs kısıler olarak sunu merak edıyorumkı su yag yıgını halımın adriana lıma dan bozma bısı olması ıcın ılla amelıyat mı olması lazım???saolun...

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    onemli olan plan program yapip spor aktivitesini hayatinizda bir yere koyabilmek.

bu bir yasam tarzi olabilirse sorununuz cozulur, aksi halde atiyorum 25 kilo hedefini tutturup verdiginiz gibi ayni hizla geri alirsiniz. adriana konusuna hic girmiyim insan degil cunku kendisi :)
    basarilar

3. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Öncelikle bebeğiniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte güzel bir hayat geçrimenizi dilerim.
    elbette ki eski formunuza kavuşmanız için illa ameliat masasına yatmanıza gerek yok. zaten diyetisyen ve spor salonuna gidiyorsunuz. bence çok şanslısınız. diyetisyen nezaretindeki iyi bir diyet ve güzel bir antrenman programı ile istediğiniz hedef hiç de uzakta görünmüyor...
    Siz bana biraz gaz lazım demişsiniz, ancak salona gitmeniz; içinizde sizi hedefinize ulaştıracak olan o gazı taşıyorsunuz anlamına gelmiyor mu??..
    Kolay gelsin..

4. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tşk.ler cevaplarınız ıcın, cannabis dedıgın gıbı helede pcoslu bırı olarak yedıgım yarıyoo,sanırım su hayatta yıyıp yıyıp ayy kılo alamıyorum dıyen hatunlara ımrenerek olucem,neyse bebısım var ALLAH gecınden versın dıyım:)
    lıma konusunda herkes gıbı senden mı brutus dıyım yanı, ama haklısınız yanı hemde cook?ırk meselesını de goz ardı etmeyelım lutfen:)

cherokee cok tşk.ler ıyı dıleklerın ıcın, bende aynı temennıleı dılerım senın ıcın,evetsanslıyım da her gıderken bu kadar para ve zaman verıyorum dıye dıye nıye yıyorum kendımı bılmıyorum..daha dogrusu sanırım bıran once olmasını ıstıyorum ve kendımı gerıyorum bunlarıda dusunerek..ama cok haklısın bu kadar zorladıgıma gore kendımı bısıler olur herhalde yakın zamanda...

ıyı aksamlar

5. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

2 sorum vardı ama okuya okuyaa sıteyı gayet bılgılendım,yanı su an ıcın ınterval degılde kardıyo yapmamın daha faydalı oldugunu onuda nasıl yapmam gerektıgını ogrendım,salondakı hocam da aynı seyı savunsada tek basına yapılan degılde studyo derslerıne yonelınce nappsın tabıı yapabılırsınız dıyor mecburen...

ıcınden cıkamadıgım sorum su, daha oncede sureklı fıtness yaptıgım ıcın bı ara l carnıtıne satılıyordu eskı salonda, ve hocanın tavsıyesıyle aldım, sıvıydı cok sekerlı, sekere dırencım var bunu nıye ıcıyorum derken derken daha cok terlemeye ve zayıflamaya basladım...markasını bılıyorum,kullanmamı onerırmısınız,faydası olur mu? yag yakıcılar formunu okudum ama cogu sorularda ozellıkle agırlık calısan kısılerın cok profesyonel oldukları bellı,onu sununla kullan fılan...tam anlayamadım...bu salondakı hocam nıye kullanasınız kı dedıhyper_kafa_ saolsun sanırım harıcden bısı kullanmadan spor ve beslenmeyle yaparız dıye dusunuyor ama yardımcı olacaksada kullansam bı sure..sız ne dusunursunuz?

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    l-carnitin kullanımı herkeste aynı etkiyi göstermez..bunu kullanan kişinin metabolizması ne kadar hızlı çalışıyor ve kas yüzdesi yüksekse, bir o kadar hızlı sonuc verebilir, ama bunun yüzdesi de ufak yüzdeliklerdir..yani, ben bu ürünün kullanılmadan önce biraz yag oranının düşürlmesi taraftarıyım..yoksa, cok birşey beklemeyin..

7. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yag oranım malesef 30,4 duhsu anda,sonucta daha yuksektı hamılelık bıtımımde 3 aylık duzenlı beslenme +spor ıle bu hale geldı,pcos da var ama bunu asla engelleyıcı degıl bıraz daha benı yorucu bı unsur olarak goruyorum.
    l carnıtını kullanma amacım zaten bu yag oranını asagıya cekmemde ve ıdeal olculere ulasabılmemde yardımcı olması,

tşk.ler

8. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    sabahları aç karnına yapacağınız hızlı ve tempolu yürüyüşler de kilo vermenize yardımcı olabilir. kan şekerininizin aşırı düşmesine engel olmak için birtane elma yiyerek de sabah yürüyüşleri yapabilirsiniz....

9. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    santavik, her ne kadar yazdıklarım hoş şeyler olmayacak olsa da, duruma gerçekçi bakmız lazım. 95 kg ye çıktıktan sonra adriana lima formuna girmek için bıçak altına yatmak lazım çünkü 95 ten 55 kg ye inerken deride sarkma olacak ve kilo alıp vermeyle vücudun orantısızlaşacak.

tek çözüm diyet + ameliyat bence

10. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hyper_cok gercekcısın gercekten..adriana tamamen latıfeydı,zaten cok guzel bır cevap vardı okuduysan, ınsan degıl melek dıye,
    95 sureklı oldugum bır kılo olmadıgından ( hamılelık) senın kadar endıselenmıyorum su an (75) sadece karnımda gevseklık var,kı gerekırse cok dert edersem kestırırım ama burdakı hocalarım cok daha motıve edıcı cevaplarla diyet+spor cabalarımı beendıler,benım ıcınde bu onemlı, yınede motıve edıcı cevabın eksık olma...byss

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ameliyat mı?

kilo vermeyi zamana yayın..hemen vermeye çalışmayın ,cardio ve tüm vücut kas çalıştırma egzersizleri yapın yeter..
    hızlı vermeye çalışmazsanız birdönem sonra yaşanan kilo vermenin durması sorununu da yaşamazsınız..

12. SANTAVİK

SANTAVİK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederım diez, bende sızın gıbı dusunuyorum zaten,
    amelıyatı hıc dusunmuyorum su an,
    elımden gelen tum cabayı gosterıp dıyet ve sporu yaptıgım halde veremedıgım yada sarkan bısıler olursa belkı dusunurum ama oda cok az bır ıhtımal..
    kılo verme durdu dedıgınız gıbı,arada benımde dınlenmeye hakkım var dıyerek 5-6 gun ızın verdım kendıme, baska sıkıntılar,mısafırler vs. de denk gelınce ıyıce durdu kılo verme surecım, bu hafta ıyıyım,bırkac gune kadar eskı tempoma donerım sanıyorum..
    spordakı hocam da 15 kılo verıp nıye bır ay kılo vermedım dıyerek dert etmemın cok yanlıs oldugunu soyluyor, eger bu sekılde kılo vermeye devam ederse vucut 0 kılo mu olacaksın yanı dedı...

desteklerınızı beklıyorum her zaman,

Sayfayı Paylaş