pazuda yumurta şeklı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yeşerengüller tarafından 23 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ıyı gunler,ben düzenlı olarak evde haftada 2 kez kol(pazu,arka kol,ön kol)2kez omuz çalışıyorum (yana açış,öne kaldırış,SEATED DUMBELL PRESS) takvıye kullanmıyorum fakat ben biceps çalışmalarına arka koldan önce başladığım için pazu kısmı yumurta şeklını almaya başladı,şımdı ben bıceps çalışmasını bırakıp arka kol'a az tekrar yüksek ağırlık ıle dewammı edeyım(arka kol kasım belırgın değıl daha yenıyım) yada bıceps le arka kol u çalışmaya dewammı edeyım? ıyı gunlerbench_O

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bence biceps calısmayı bırakma devam et triceps dekı calıstığın hareketler izole olailir izole harekkete hacım yapmaz bench dips ve barbel triceps extention yapamnı öneririm 4 set 9 -7-6-5 seklınde piramit yapmanı tavisye ederim
    tricepslerin gelişmesinde gögüs hareketlerinin önemı de büyüktür

3. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
  4. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hmm bench dıps denemıstım 2 set halınde 18 fln yapmıştım 2.dedığın hareketıde denemeye çalışacağım saol..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

o resımdekı hareketı arka koldan sonra yapıyorum 4 set halınde 12kg ıle 4 set 8 tekrar yapıyorum sonra pazu çalışıyorum ve en son bılekler(3 set 13 kg)..sızce normalmı fakat arka kol ONE ARM DUMBELL TRİCEPS EXTENSION hareketını 7kg ıle 3 set 12 tekrar yapıyorum sonrasında 5 kg ıle maksımum tekrar yapsam daha mı ıyı olur?

5. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yanı şımdı ben pazuya ve arka kola dewam edeyım ve hayrettende bench dıps hareketını yapmaya başlayayaım?(her hareketın son tekrarından sonra çalıştığım daha hafıf bır ağırlıkla çok tekrar az kg prensıbını göze alıp tekrar yapayımmı?

6. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu yazıyı 98 kışı okuyupta nasıl 2 kısı yorum yazar sanırım bu sıtede bılgı alışverışı sık rastlanan bır durum değıl..

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    değil evet
    başka foruma üye olmanı tavsiye ederim

sultanmehmed ve Ocensers bunu beğendi.
  8. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

Forumumuz Türkiyenin en donanımlı vücut geliştirme forumudur..Yani dünyanın en kapsamlı Türkçe V.G. forumlarındandır... Bilgi yönünden derya denizdir 2 yıldır okuyorum hala yeni gördüğüm makaleler yazılar mevcut..

Bu konuya benzer konular daha önce yüzlerce kez açılmıştır.. Bu yüzden bende size konu açmak yerine forumu okumanızı ve mümkünse salona yazılmanızı tavsiye ederim..

Emin olun başka foruma geçiş yapmanızın forumumuza büyük bir eksisi olmayacaktır..

Değerli moothy; eğer Yeşerengüller'e söylediğin sözlerde biraz olsun gerçekçilik payı varsa forumdan edindiğin bilgilere karşılık nankör geldiğin aşikardır...

9. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hmm,öncelıkle bodyforumtr sıtesının turkıye ve dünyadaki kalıte derecesını tartışmak gıbı gereksız bır tartışma yapmayacağım,bu konuya benzer yüzlerce konu açılmış fakat ben pazu şeklının yumurtalaşması gıbı bır konu görmedım verıldıysede bır lınk'le vermen bana daha yararlı olucaktı ve dıkkat edersen sıtenızden gıtmeyı düşündüğüm yada gıtmek ıstedığım gıbı bır yazı yazmadım fakat eğer öyle bır yazı yazsaydım bıle verdığın cevap, sorunu çözmeye yönelik değıl gıdersen gıt der gıbı çok barbarcaydı,oturduğum yere en yakın v.g salonu 1 saat uzak ve ışımden dolay gıdemıyorum,evde amatör olarak çalışıyorum,yazdıklarım her ne kdar sana saçma gıbı gelcekse de benım açımdan düşünürsen haklı olduğumu anlayacaksın,hayırlı günler dılerım..

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bence sen açıp google a ironi kelimesini yaz-araştır ondan sonra konuşalım canım kardeşim

Ocensers bunu beğendi.
  11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Adam İroni Yapıyor Anlamakta neden Zorluk Çekiyorsunuz?

Ocensers bunu beğendi.
  12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sanırım bu sıtede bılgı alışverışı sık rastlanan bır durum değıl

gibi inceden inceden laf sokup sinirlenip sonra cevap gelince ya aslında öyle demedimde şöyle demedimde çok kabasınız filan demek esas hiç hoş değil :)

Ocensers bunu beğendi.
  13. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ironi dolaylı yoldan alaydır(monty)benım yazdığım cümlenın hangısınde dolaylı yoldan alay etma var,okurken bıraz kafanızı çalıştırın,düşünün. Saçma sapan;yok ben öyle demedımde kelımelerı benım yazdığım cümlenın neresınde var?

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    baya sesli güldüm kusura bakma :D

İroniyi ben yaptım zaten,sen değil,senin yaptıgın gizliden laf sokmak
    o cevabıda rambo16 ya yazdım sana değil

bknz ironi

bknz inceden laf sokmak

okurken biraz kafanızı çalıştırın düşünün demişsin ya,aynen dogru diyorsun hemen başlamanı tavsiye ederim :)

Son düzenleme: 24 Şubat 2012
    Pulbiber072 ve Ocensers bunu beğendi.
  15. Yeşerengüller

Yeşerengüller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hmm tmmda,ben yazdığım cümleler içindeki senın dedığın o kıvırma olayını göremedım?

Sayfayı Paylaş