Pazar Günü Yapılcak Kick box maçı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CURL tarafından 15 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Gürkan Özkan VS Chris Johnson maçı için ne düşünüyorsunuz?

1. Kesinlikle Gürkan alır. En büyük TÜRKİYEEE!

100,0%
  2. Chris alır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. KickBox ile alakam yok

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Kavga çıkar maç iptal olur

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Ne biliim

oy sayısı 0
    0,0%
  1. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün 20:15'teki Gürkan Özkan VS Chris Johnson maçı için ne düşünüyorsunuz?

Bence ilk maçta nakavt olması sebebiyle Gürkan çok hırslı olacak. Ancak bence bu ona dezavantaj sağlıyacak. Çünkü tüm gücünü yenilmemek için değil nakavt etmek için harcıyacak. Chris'in formu zaten bizimkine basıyor maalesef.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    maçi gürkan özkan kazandi.sonuç 30-27 sanirim.

3. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar siz ne düsünüyosunuz bilmiyorum ama tarik solak in düzenledigi bu maclar bana sanki danisikli dögüs gibi geliyor.her ne kadar agzi burnu kanayanlarda olsa ben tam bi mac gibi düsünemiyorum cünkü gercek dögüslerdiki gibi olay olup bitmiyor hem öncesinde hemde sonrasinda asiri sekilde reklam yapiliyor,sanki anlasmali diyorum kendi kendime :)

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bugun baska bir maç a daha baktim,türk olan devamli dayak yemesine ragmen roundlar beraber e bitip devam ediyordu benimde aklima gelid açikcasi...

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Sana katılıyorum ama ona danışıklı dövüş demeyelim biz kimse bayrağını temsil edip orada ağzını burnunu kırdırmaz ama Tarık Solak Türk dövüşçülerin reklamını abartıyor ve kesinlikle taraf tutuyor bu işin organisatörü olarak objektif değil biraz tirübünlerin gönlünü hoş tutmak adına belki ama yanlış tabi puanlarda adil dağıtılmaz tabiiki nolucak nitekim portekizli zenci cris johnson uda gürkan özkanıda eleyiverdi son çıkan türk boksörü de indiriverdi sonra adam yuh landı ama bariz bir adaletsizlik yok

6. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gecen gün mac bittikten sonra criesle gürkanla carkifelek programinda yan yana oynaya güle yarissiyolardi.simdi bir cogunuz ne var bunda spor kardesliktir diyeceksiniz ama bence durum farkli.ben 6 yil kadar taekwondo yaptim bi cok derecem var bi cok yarismaya girdim.ama insan bu uzakdogu sporlarinda maca cikarken cok kinleniyor ve sonrada o kadar samimi olmak cok zor geliyor insana.ben maca cikmadan önce rakiplerimle aramda hic bir sözlü saldiri olmadigi halde mactan sonra onlarla samimi olamiyordum.ama gürkanla cries mactan bi gün önce kusura bakmayin ama bi birbirlerinin annelerine küfür etmedikleri kaldi.ve bir gün sonrada can ciger oldular.tarik solaga bunu sorsaniz direk olarak spor kardesliktir diyerek hava yapmaya baslar,ama bence bu iste tarik solagin asiri sekilde cebini doldurmaktan baska bir amac göremiyorum ben,adam bazen karsidakini resmen mahvediyor 3 raund ringi dar ediyor ama sirf maci uzatmak icin berabere diyolar.ulan sorun bakalim o dayak diyen adama.acaba oda bi raund daha fazladan dögüsmek istiyormu :)

7. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Taraf tutma olayından ziyade Gürkan ın karşısına sokaktan toplayıp rakip çıkartıyorlar Gürkan amatör zaten karşısındakilerde amatörün amatörü işte , Gürkan k1 de dövüşüyodu ya dördüncüydü ya da beşinci k1 in kalitesi ortada yumruk atmasını bilen adam yok o kadar dandik bir durum.

Sayfayı Paylaş