Paylaşmadan Önce Lütfen Okuyunuz

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Marka marka besin değerleri forum bölümünde çeşitli gıda ürünlerinin, besin değerlerini paylaşıp tartışabileceğiz.

Besin değerlerini paylaşırken, sizden rıcamız mümkünse aşağıda listelenmiş bilgileri dahil ediniz;

Ürün ismi:
    Ürün resimi(varsa)

100 gram için;
    Enerji:
    Protein:
    Yağ:
    Karbonhidrat:
    İçindekiler:
    Üretici Firma:
    Fiyatı: (Gramıyla beraber)

Paket sloganı / notu:

Konu açanın notu ve fikri:

Örnek:

Dardanel Nohutlu Ton Balığı Besin Değerleri 100 gram içindir. Paketin ağırlığı 185 gram fakat süzünce ne kalıyor pakette belirtilmemiş.

100 gram için;
    Enerji: 134 KCAL
    Protein: 10,8 gr
    Yağ: 3,7 gr
    Karbonhidrat: 13,4 gr
    İçindekiler: Ton balığı, nohut, su, domates rendesi, ayçiçek yağı, zeytin yağı, şeker, soğan, sirke, kıvam arttırıcı, acı biber aromasi, baharat, zeytin, tuz.
    Kullanım süresi: Üretiminden itibaren 3 yıl.
    Paket sloganı / notu: Hazır yemek, Şipşak aç, kaseden ye

Konu açanın notu ve fikri:

Spordan 2 saat önce protein ve karbonhidrat açısından iyi bir gıda olarak düşünüyorum. Ama vücut geliştirme antremanı öncesi sadece bu gıda yenilmemelidir. Yanında 15-25 gramlık protein ve 60-70 gramlık bir karbonhidrata sahip bir besinle tüketilebilir. Ben yanında makarna ve bir de küçük ton balığı yiyorum.

185 gram x 2 şeklinde satılmaktadır, başka satış şekli var mı bilmiyorum. Fiyatı hatırlamıyorum en yakın zamanda bakıp eklicem.

Not: jimraynor adli üyemize bu bölümün açılması için öneride bulunmasından ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz

Rambo16, Serkoss, murderali ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş