Pasja arkadasimdan Ozur Dilerim.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Karasan tarafından 8 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu zamana kadar benim sert cikislarima alistiniz, palavra gordum mu dayanamam, hic dusunmeden basarim kalayi, veririm ayari.
    Hemen hemen hepsinde hakliydim.
    Sahtekarlari bir bakista tanimakla ovundum, cunku bu isi bilen birisiyim.
    Ancak her insan gibi bende hata yaptim.
    Olmaz, mumkun degil dedigim seyde yanildim.
    Yarim marim degil bence, bu squat degil, curl degil, bench press'te gogsun 5-6 santim ustune indirip indirip basiyor arkadas, daha ne yapsin.
    Ben ikna oldum, mahcup oldum.
    Kendime saygim geregi foruma veda ediyorum.
    Roportajlarim buradan yayinlanir, ancak aktif olarak yazi yazmayacagim.
    Bazen degisim hayirlidir.
    Bu zamana kadar kendimden emin olarak yazi yazdim, bana guvendiniz, bu noktadan sonra acabalarla yazmak istemiyorum.
    Pasja arkadasimdan bir kere daha ozur diliyorum, yigit, mutevazi bir arkadas, tanidigima cok memnun oldum, aci kuvvetine nazar degmesin, selamlar dostlar, roportajlarimla buradayim.
    Kalin saglicakla.

pasja, Veyron, KaRaBaSH ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tesekkürüm özür diledigin icindir ama gitme olayina sıcak baktıgım anlaşilmasın.bence; daha öncede bu tür çıkışlarin olmustu karasan ve bunları hicbir zaman onaylamıştım ama sana olan sevgimden bunu pek dile getirmedim.

sen bu forumun sevilen bir üyesisin,bu olay bence bu tarz davranişlari birakman için bir neden olsun.senin kaliteli yorumlarini,bilgili yazilarini her zaman burda görmekten zevk aldim ve devaminin da gelmesini istiyorum.

[Zafer], Karasan, FleXoR ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Olay ne anlayamadım, link atarsanız sevinirim. Yorumları anladıktan sonra yapalım

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    istisnalar kaideyi bozmaz diye bir söz vardır.senin bu sporda ne kadar bilgili olduğunu anlamak çok zor değil rastgele iki yazını okumak yeterli.bu sanal alemde o kadar yalancıyla karşılaşıyoruz ki insanın tepesi atıyor.daha 3 aydır burda olduğum halde neler okudum 180 kg 12 tekrar yapanlar,sabaha kadar antreman yapıp kolunu 5.5 cm şişirenler vb..sende bunlara daha mizahi bir dille yaklaşıyorsun fakat dediğim gibi bu bir istisna..sadece bu olay için forum bırakman senin yazılarından faydalananlara karşı işlenecek bir ayıptır...

Son düzenleme: 8 Ekim 2007
    Karasan bunu beğendi.
  5. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ayar verirkenki doğru üslubunla seni hep çok beğendim karasan. pasja nickli arkadaşla aranızda geçen olayı bilmesem de tahmin edebiliyorum, bunun yüzünden paylaşımını durdurmaya karar vermen ise beni çok üzdü. her insan yanlış yapabilir, senin 10larca doğrudan sonra yaptığın tek bir hata yüzünden kendini böylesine cezalandırman bence kendine haksızlık.

tekrar yazmayacaksan da, yolun açık olsun, kişisel olarak tanışmasak da her şey için teşekkürler.

Karasan bunu beğendi.
  6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Herkes karasanın kalmasını ister zira ezici çoğunluğa faydası dokunmuştur.

Karasan ve aartun bunu beğendi.
  7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    hata yapan insan çalışan insandır çalışmayan insanın hata yapma sansıda olmaz.eğer bir hatamız yüzünden yaptığımız bir işten veya herhangi birşeyden vazgeçersek o zaman hiç bi şey yapmamamız gerekiyor çünkü herzaman hata yapıcaz.burda önemli olan yapılan hatayı en az zararla gidermek ve aynı hatayı ikinci kere yapmamaktır.Karasan çıkışlarının sert olduğu doğru ancak kabul edilemez çıkışlar değildi bunlar bence.bu forumdakilere gördüğüm kadarıyla tonlarca su tasıdın kimse sana bir testi kırdın diye bir şey demez.kararını tekrar gözden geçirmen dileğiyle.

Karasan bunu beğendi.
  8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Her hata yapan forumdan ayrılsaydı bence şu an üye sayısı bir elin parmaklarını geçmezdi.
    -Kişilik sahibi bir insan için önemli bir durum olabilir.Ancak bu kadar büyütülmemeli bence.
    -Yazılarının faydaları tartışmasız...Bizlerin,senin tecrübelerinden daha çok şey kapacağı da kesin.
    -Foruma yazmamanın,yazmandan büyük farkla daha zararlı bir durum olacağı da aşikar...

Karasan bunu beğendi.
  9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    daha açık bir ifade ile hem bilgi hemde gelişim olarak beni geçemediğini itiraf edip öyle ayrılman gerekirdi ama yine konuyu farklı yollardan halletmeye çalışmışsın.yok ben seni herzaman ezerim diyorsan ayrılman için bence erken.şaka bir yana arkadaşlar gereken herşeyi söylemiş.hatalar olmazsa kendini geliştiremezsin ve bu gelişiminden başkalarının faydalanmasınıda engellemiş olursun.bence herkes buraya birşeyler öğrenmek amacı ile gelmiyor.3-5 dost bir araya gelip muhabbetin tadına varmakta önemli.duygusallığı bir kenara bırak ve ağır bir kilonun altında kendini bırakarak kendini cezalandır:)

Karasan, glory ve aartun bunu beğendi.
  10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Valla karasan gitmeni bende istemem madem bu yola gönül verdin yoldan dönmen sporcuya yakışmaz

ben sana ne kadarda git desemde eğer forumun gerçek sahipleri (üyeler) kal diyorsa onları ezip geçmek sana uymaz.

paşadan yönetim olarak bende özürdilerim eğer karasanın yada konuya muhattap olan başka kişiler varsa o konunun gündemde kalmasına izin vererek bu yaşananlarda bizimde payımız var.

Bundan sonraki çalışmalarımızda bu payı en aza indireceğimizi belirtirim.

Karasan bunu beğendi.
  11. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Pasja'nın bench press te yaptıgı tekrar ve kg çoğumuz inanmamıstık, o zaman bunu dile getiren herkes forum dan ayrılmalı ,

Karasan kendine haksızlık ediyorsun bence ,
    Yaptıgın yorumların yüzde 99 u dogrudur ,yüzde 1'i dogru cıkmamıs ne yazar .

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ekim 2007
    Karasan bunu beğendi.
  12. pasja

pasja Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben konun muhattabi olarak karasan arkadasa durustlugu icin teskkur ediyorum.kalmasinin benim icin hicbir mahsuru olmayacagini gibi bilhakis kalmasini isterim.

Karasan bunu beğendi.
  13. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    karasan bu forum temel taşlarından biridir.gitmek belki kendisi tarafından haklı sebeplere dayandırılıyor olabilir ama geride bıraktığı doldurulamayacak bir boşluğu ne ile açıklayacak.bu forumdan herkes kendine göre ders alır.karasanda yaptığı hatadan ders almışsa forum için doğal karşılanacak bir durum bu.sonuçta burası bir paylaşım yeri herkes sadece öğretmen değil aynı zamanda bir öğrencide.

Karasan ve FleXoR bunu beğendi.
  14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar, şimdi buraya yazarken kendimi Aziz Yıldırım gibi hissediyorum.
    Hatırlarsınız, yalandan istifa edip, sonra tekrar yüzsüzce geri dönmüştü.
    Elbette burada durum farklı, onun goygoycuları ve yardakçıları vardı, burada ise, sizler, dostlar varsınız.
    Pasja arkadaşıma anlayışı için çok teşekkür ederim, böylece istemeden bile olsa, beni iki kat utandırmış oldu.
    Dediğiniz gibi böyle talihsizlikler herkesin başına gelebilir, özellikle kişi kendisine çok güveniyor ve bu yüzden riske girmeye alışmış ise...
    Bu zamana kadar genel olarak haklı olmam ve sizlerinde dediğiniz gibi, çok sayıda psikolojik sorunlu palavracı ile uğraşmak neticesine, tedbiri elden bıraktım.
    Bundan sonrası için bu bana ders oldu, palavracı olsa bile, kolay kolay atıp tutan birisine laf yetiştirmem, çünkü hatalı olunduğunda kişinin yaşadığı utanç ağır oluyor.
    Tatlıya bağlanan bu tatsız olay neticesinde, forumdaki tüm dostlarımı selamlıyorum, dilerim forumumuzdaki bu dostluk ve anlayış ortamı artarak devam edecek, ve ortaya çok somut ürünler çıkararak bodyforumtr ailesi olarak büyümeye devam edeceğiz.

ducker, [Zafer], Pain&Gain ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  15. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    karasan senin forumdaki yerin apayrı.boşver böyle şeyleri daha yapacağın çok şey var. :) senin güzel yazılarının devamını bekliyoruz.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Bende alemi,n kralı birtek ben kaldım diye seviniyordum:) aramıza tekrar hoşgeldin.sevindirdin bizleri.

17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    konu neki karasan anlamadım. hem öyle kolay mı forumu terkedip gitmek. herkes hata yapar. öemli olan yaptığın hatayı görüp özür dilemektir....bu adamı büyütür....

18. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bende iki kişi yerine tek kişiyle mücadele etcem diye sevinmiştim :D neyse yapcak bişey gene eskisi gibi devam.

seni aramızda görmek çok güzel Karasan .

Sayfayı Paylaş