P90x ve Sonuçları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maestro1903 tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,hiç uzatmadan direk konuya gireceğim.Uzun süre araştırmam sonucunda kilo vermek için P90X classic programına başladım boyum 1.72 kilom 94 ne yazık ki.Çok zorlanarak başladım ancak ilk haftam gayet güzel geçti hem yediklerime dikkat ettim hemde yapabildiğim kadar her gün programı bitirmeye çalıştım.

1 hafta sonucunda kilo olarak tam olarak aynı kilodayım ancak çektiğim fotoğraflara bakınca ve çevremden aldığım tepkiler çok olumlu.Göbek bariz bir şekilde erimeye başlamış ama kilom aynı ki bu biraz moral bozdu.Bunun sebebine dair bir fikriniz var mı?

Teşekkürler.

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    ben 2 aya bir falan tartılırım... çünkü bu sporda tartının çoğu zaman yanıltıcı olduğuna inanırım... yağ gider gelir... su gider gelir... yersin sindirirsin boşaltırsın... kas yaparsın su tutarsın su atarsın vs vs 3-4 kilo oynamalar olur...

en iyi ölçüt aynalardır ve çevredeki tepkilerdir :)))

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yağ yakmışsın, göbek erimiş kilo vermişsin. fakat eş zamanlı olarak kas kütlesi olarak kilo almışsındır. kafana takılmasın

4. dedex55

dedex55 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    resimleri bekliyoruz

5. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    P90X programını bitirmiş olarak şunu söylemeliyimki, acele etmeyiniz 2.aydan itibaren vücudunuzda olumlu değişiklikleri göreceksiniz ''Muscle Confusion'' Devreye girecektir daha çok yağ yakıp daha çok vücudunuz define olacaktır.Şunu unutmayınız P90X'in zirve yaptığı dönem Phase 3 yani 3.Aydır. bu yüzden 90 günün sonuçlarını bekleyiniz. Unutmayın program P7X değil P90X 1 Haftada zaten aşırı derece bir kilo kaybı beklenemez.1.Ayın sonunda yağ oranınız düşmüş ve kas oranınız artmış olacaktır Protein ağırlıklı beslenmenizi tavsiye ederim.Program hakkında hangi sorunuz olursa olsun gerek motivasyon gerek bilgi her türlü soruda bana ulaşabilirsiniz.

6. cimmerian

cimmerian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    P90x programıyla ilgili aklıma takılan bazı şeyler var. Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum.
    Vücudum ne çok yağlı ne çok kaslı ama karnımda ve göğüslerimde yağ bulunmakta ve kaslarım tam belirgin değil. Daha önce 2 senedir aralıklarla vg ile uğraştım o yüzden dışardan bakıldığında azda olsa vücud kaslı gözüküyor. Şimdi sorun şu ben bu programı uygulayıp çok incelmekten ve sıradan bir insan gibi gözükmekten çekiniyorum.
    Yaş 20
    Boy 178
    Kilo. 73
    Bel. 80cm
    Göğüs : 100cm
    Kol: 34 cm
    Omuz : 117cm
    Kalça 95 cm

Yani ben bu programı uyguladıktan sonra kolun 34 ten 30 a düşmesinden korkuyorum en basit şekilde anlatmak gerekirse.
    Böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?

Sayfayı Paylaş