p90x ve beslenme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jasper jones tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba. uzun bir kardiyo ve diyet sürecinden sonra 1-2 hafta içinde p90x e başlıyorum. amcak bu konuda sormak istediğim bir kaç soru var.
    p90x in günlük antrenmanı yarım saat ile bir saat arasında değişiyor. bu süre kas çalışmak için yeterli mi? aslında amacım öyle ahım şahım bir kas yapmak değil, sadece göbek oluşumunu engelleyecek biraz kas yapmak istiyorum.

2.sorum, nasıl beslenmeliyim. Ben çok çabuk kilo alan biriyim, su içsem yarıyor derler ya, işte gerçekten öyle biriyim. p90x in yarım saatlik programlarına uygun bir beslenme programı istiyorum aslında. boy 170, kilo 63. şimdiden teşekkürler

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    p90x gerçekten iyidir düzenli yaparsan. Fakat bir ara p90x in beslenme programına göz atmıştım (doğru yere baktıysam) günlük 500-600 gr protein almam gerekiyordu. o yüzden p90x in beslenmesine uyma derim. Su içsem yarıyor diye bir şey yok. Kendini böyle avutma. 2-3 ay kalori hesabı yaparak düzgün beslen bak nası kilo veriyorsun :)

3. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    90x ın asıl amacı zaten yagı dusurup kasları bellı etmek, az bıraz kas sısırmek, o gordugun muhtesem degısımler obezıteden bb cıye donusmeler p90x ı 3 ay degılde 6 veya 9 ay yapanların vucutları , sana onerım p90x ıle kılo verdıkten sonra bol proteınlı 1 veya 2 ay fıtness bomba olursun ozaman :)

Sayfayı Paylaş