P90x (resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve binboga tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. binboga

binboga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın aleyküm arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum forum kurallarını okudum foto atacağım ama vucut sergilemek olmadığı için görevli abilerimden isteğim konumun kilitlenmemesi. konu ile alakalı olduğu için resim atacağım. Amaç vıcut sergilemek değildir. Sayın görevli konu ile bağlantılı olduğu için attım teşekkürler. Arkadaşlar p90x e 1 haftadır başladım ondan once spor geçmişim yoktu sizce 3 aya karın kaslarını tam görebilirmiyim ?? [​IMG] .[​IMG] .[​IMG] .[​IMG] . [​IMG] .[​IMG] Yaş 18 boy 1.80 kilo 78
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Temmuz 2014 ---
    Tecrübeli kişilerden yada bitirenlerden yorum beklerim program gayet güzel bu arada denemek isteyenlere tavsiye ederim toz kullanmadan doğal yollardan en güzel spor faydaları çeviklilik hızlılık güç kondisyon body bana göre olmadığını anladım deli gibi yemek ye hantal dolaş 3 barfiks çekıyo adam nefes nefese anlamı kalmıyor sporun yapanlar kusura bakmasın herkesin kendi düşüncesi bi ton protein tozu yok 5-6 öğün yemek ye falan bana göre olmadığına karar verdim p90x2 ve 3 var internette var videoları şuan ben p90x deyim yani 1 inci programda kapı barfiksi aldım netten 30 lira pazartesiye gelir 15 kg de sökmeli dambıl var yetiyor salona gittim 100 lira dedi aylığı vazgeçtim eve alet alıp bunlarla vucudu kucvetlenp street workouta geçmeyi düşünüyorum teşekkürler

Son düzenleme: 11 Temmuz 2014
  2. binboga

binboga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel

3. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Kesinlikle en doğru kararı vermişsin arkadaşım.P90x serisi çok profesyonel bir ekibin işi.Düzenli yapmaya çalış ve programın beslenme videolarını da ihmal etme.

Ben de yarın focus t25 beach body programına başlıyorum.Youtube da ki transformasyon görüntüleri oldukça etkileyici.

4. binboga

binboga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam kesinlikle çok sağlam hazırlanmış program adamlara helal olsun yogası uzun sürdüğü için p90x2 nin yogasını uyguluyorum o 1 saat sürüyor tavuk lor peyniri yoğurt süt doğal ürünler hocam focus t25 beach body nasıl oluyor yağ yakmak mı dambıl programı var mı onda da

5. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Dün biraz daha araştırdım.T25 p90x ve beast body serileri var.Beast body ağırlıklarla yapılan bir home workout daha fazla kas kütlesi için,ama p90x ve t25 de çok daha iyi bir sporcu vücudu yapılıyor gördüğüm yabancı sitelerden okuduğum kadarıyla.

Aslında en iyisi P90x veya p90x3 serileri.T25 bunların 25 dakikaya sıkıştırılmış hali.Zaman tasarrufu için daha avantajlı tabii

P90x i tamamladıktan sonra beast body yapmak daha mantıklı duruyor.

Hepsinde yağ yakımı var ve programın içeriği de kişinin kendisine göre tercih edeceği şekilde tasarlanmış.Mesela beast body de Lean ve Huge diye iki takvim var,Leande yağ da yakıyosun,Huge tamamen hipertrofi odaklı.
    T25 de alfa beta gama var zorluğuna göre
    P90x de aynı şekilde farklı versiyonları var.En uygununu bularak başlamak gerekiyor.
    Ayrıca şu takvimleri de print edip,o gün ne kadar push up yapabildin ne kadar ağırlık kaldırabildin vs not etmek de çok faydalı kendini zorlaman adına.

6. binboga

binboga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam p90x ten sonra insanity ordan da p90x 2 ye geçmeyi düşünüyorum bitince ardından başka programla kombine edip 3 unu bıtırdığım zaman kendk programımı oluşturacak seviyeye gelirim mesela p90x in yogası xstrechi yerine bşka bişe 2 haftada 1 defa esneme yapdam yeterli başkangıçta ve soğuma yaparken yapıyoruz baya program var böyle araştırıp bulmak lazım

7. xGuardyx

xGuardyx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    px90 çalışma programını nerden buldun link atarmısın pls

8. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Biz sana 3 aya 5 aya karın kasların çıkar diyemeyiz dostum o senin çalışmalarına bağlı bişey :) ama çok uzun sürmez gibi

Sayfayı Paylaş