P90X mi yoksa STREET WORKOUT mu? Çok kararsızım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lunatic* tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lunatic*

Lunatic* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    P90X bildiğiniz gibi Tony Horton un hazırladığı 3 aylık home fitness programı.

Sizce bu 3 aylık rutini mi uygulayayım yoksa aşağıdaki street workout rutinini mi? 2 si arasında çok kararsızım.
    kafa_ Karar veremiyorum. kafa_Hangisi daha etkili olur? veya daha iyi ve daha kısa sürede sonuç alabilirim?

PAZARTESİ :

CHEST ROUTINE - ABS IN PARK

[​IMG] [​IMG]

SALI :

PULL - PUSH

ÇARŞAMBA :

BACK-BICEPS - ABS IN PARK

[​IMG] [​IMG]

PERŞEMBE :

LEG ROUTINE

CUMA :

TRICEPS LIMIT - ABS IN PARK

CUMARTESİ :

FREE STYLE

PAZAR :

REST.

2. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Streetworkout hakkinda bilgi sahibi degilim ama p90x hakkinda bilgi vereyim sana
    Ciddi anlamda agir bir program 12 dvdden olusuyor ve bunlarin 11 i ortalama 1 saatlik antrenmanlar ve sonuncusu abripperx 16 dakikalik 339 tekrarlik karin hareketinden olusuyor haftanin her gunu calisman var istersen bir gununu bos birakabiliyorsun yada streching yapiyorsun. Ciddi anlamda agir bir program cok ciddi anlamda sabir gerektiren bi program senin amacin ne oda onemli yag yakimi incelmek ise p90x kesinlikle faydali olur yani o kadar calistiktan sonra hersey yag yakimina faydali olur... Ama o kadar kalori sarfedipte kas kazanmak icin hic yoksa 4000 kalori alman gerek diye dusunuyorum. Sonuc olarak yardim istemeden once sen hedefini belirlemelisin

3. aliburak43

aliburak43 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Peki arkadaslar street workout'un ne gibi faydaları var bilen var mı

Sayfayı Paylaş