p90x için beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mahsunaltn tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mahsunaltn

mahsunaltn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese selamunaleykum

ben internetten p90x programını indirdim tr altyazılı olarak ama beslenme konusu ile ilgili hiçbir şey bulamadım (p90xtr sitesinde parola istiyor) . bana program yazabilecek biri varsa ve birde yazarsa çok hoş olur. :)

boyum 1,75
    kilom 70-75 civarı hep dolaşıyor .. yemek yememe bağlı..
    yaşım 17
    NOT: Ben kesinlikle toz vb. kullanmayacağım, tavsiyelerinizi bunun üzerine yaparsanız cok hos olur.o_O

2. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    bu program kas inşasına yönelik bi program bildiğim kadarıyla. çok farklı bi beslenme tarzı uygulaman gerektiğini düşünmüyorum kilo başına 1.5 gram proteinini al, günlük kalori ihtiyacına yönelik bi program hazırla kendine yani p90x e özel bi beslenme programına gerek yok bence normal antrenman yapanların uyguladıklarını uygulayabilrsin

3. mahsunaltn

mahsunaltn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ama yinede bir ornek olsa çok hoş olur yaa

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Aramıza hoş geldin kardeşim.
    Bende p90x yapan birisi olarak bu programı uygulayanları aramızda görmek sevindirici.
    Bende kesinlikle toz vs kullanmıyorum ( tabi ki de yeterli protein alamıyorsanız güzel alternatif benım kullanmama sebebim alışırsam hazıra tavuk yemekten cok saldırıcam toza mantığı ) beslenme abur cubur yağlı tuzlu kısaca işlenmiş gıdalardan 3 beyazdan uzak durdugun surece sıkıntı olmaz

5. mahsunaltn

mahsunaltn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya sizi biraz sıkıyorum ama siz bir gün boyunca tüm yediklerinizi yazar mısınız ?

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Ben kalori hesabı falan yapmıyorum aslında sadece proteini kg başı 1.6 falan alsan yeterli
    Genelde yediklerim makarna tavuk lor bulgur bunlar vazgeçilmezlerim gerisi nohut kuru fasülye arada tam tahıllı ekmek balık bazen yulaf süt sporcu gıdaları yani

Sayfayı Paylaş