p90x hakkında yardımcı olabilir misiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kerimcankul tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kerimcankul

kerimcankul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Foruma yeni katıldım. Herkese merhaba
    Son sınıf öğrencisiydim bütün sene oturup ders çalışmaktan
    tüm kaslarım eridi. eskiden (tamam müthiş kaslı bir vücudum yoktu ama)
    atletik sayılabilecek bir vücudum vardı kilomun ve boyumun verdiği
    avantajla karın kaslarına sahiptim.
    geçenlerde arkadasımdan duydugum p90x i uygulamaya karar verdim indirdim.
    ama kutle koyamazsın dıyorlar bu doğru mudur?
    Bir de benım yaşım 18 boyum 180 yaklasık olarakta
    72 kiloyum ama hıc belli etmıyorum kılomu zayıf gösteriyorum.
    çok hareketliyim ne kadar yersem yiyeyim kilo alamayan biriyim.
    bunun için bana beslenme programında yardımcı olursanız çok
    sevınırım en azından yağları yakıp (göbek felan cok az var )
    uzerine bir kaç kilo koymak ıstıyorum.şimdiden çok teşekkürler :)

2. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    p90x benim diyen adamın canını çıkaran bir program o yüzden spor geçmişin yoksa p90 ile başla derim. Programın işe yaraması için hareketlerin hakkını vermen lazım, ayrıca iş sadece programla bitmiyor indirecegn dosyalarda pdf diyet dökümanları var onları harfiyen uygulamalısın.p90x kas kütlesini arttırarak kilo almak isteyen zayıf kişilerin değil, kilolu olup yağları vererek kas kütlesini arttırmak isteyen insanların tercih etmesi gereken bir program.herhangi bir fotograf olmadıgı ıcın seçimini kendin yap eğer başlamak istersen indirmek için link verebilrm

Son düzenleme: 20 Ağustos 2012
    enjoy35 bunu beğendi.
  3. kerimcankul

kerimcankul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten indirdiğimi söylemiştim yani elimde p90x var fakat ben kilo aldırıcı bir beslenme planı yapmak istiyorum asıl yardım isteme talebim bu. spor geçmişim var zaten sadece ilk hafta zorlanacağımı düşünüyorum p90x te o sorun olmaz benim için

4. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ben p90x programını çok aradım ama bulamadım maalesef.
    rica etsem linkleri koyabilirmisiniz ?

5. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hergün sporunu yapmayan birisi p90dan başlamalı cidden düzenli bir spor geçmişin varsa, programda ilk gün chest&back antremanında 15 barfiks çekerim dersen başla. güç artışı kazan antremanlar arasında yoga var zihnini boşalt :)plyometrics var zıpla denge kazan kenpo sayesinde karetenin bir türünü öğren
    xStrecth sayesinde vücudunu esnet. ama p90x yaparken bir günde bir koyun sürüsü yesen kilo alamazsın. ama evde gerekli ekipmanların varsa kendine uygun bir antreman ve beslenme programı bul forumda onlarca başlık var bunlar hakkında. bulk döneminde kilo alıp definasyona girebilirsin. ama tercihim her zaman bir salondur.

6. kerimcankul

kerimcankul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler. :) . ama salona gitmek istemiyorum. ben orada vucut yaptıktan sonra bırakırım orayı. ee sonra ne olucak? ömür boyu salona da devam edemem? en güzeli evde bunu deneyip bulk yapmaya c alısmak. yani bence

7. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    http://isohunt.com/torrent_details/249319165/p90x?tab=summary

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:56 ----------

hayalini kurduğun vücut tam olarak nasıl bilmiyorum ama ha deyince olucak birşey degıl bu öncelikle. evde doğru şekilde çalışıpta gelişebilirsin ama hiç bir zaman salondaki verimi alamazsın gerek motivasyon gerekse antreman sırasında kullanacagın ekipmanların kısıtlı olması, evde çalışanlar için hep bir engel

8. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

teşekkür derim :)
    bu siteye üye olmak mı gerekiyo indirmek için?

9. kerimcankul

kerimcankul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben elimden geleni yapıcam evde.evet spor salonunun o yararı var ozellikle ekipman ve motivasyon olarak ama hoşuma gitmiyor belki kalacağım yurdun yakınlarında olursa giderim ama özellikle spor salonu filan arayacağımı sanmıyorum. ben bi fotograf yukleyeyım sız bir görün. ona göre de istediğimi size söyleyeyim
    http://imgim.com/14062011300.jpg
    ben sağdakiyim. dediğim gibi karın kaslarım biraz kapandı. kol omuz sırt geliştirmek istiyorum daha hacimli olsunlar istiyorum yani

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:22 ----------

torrent bu sanırım. u torrent gibi bir program indirip onun içine atıcaksın o indiricek

Son düzenleme: 20 Ağustos 2012
  10. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğraf için pek söylencek bişi yok aslında. Yağ oranın ideal bir seviyede ki bu konuda çok şanslısın özelliklede evde çalışcaksan. kardiyo, diyet hiç uğraşmazsın. illa evde çalışcam dersen ayarlanabilir bi dumbell seti bulmaya çalış ve bu programı uygula https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:13 ----------

Ayrıca sırt geliştirmek istiyorum demişsin evde en zor gelişen kas grubudur onun içinde kapı barfiksi öneririm

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : p90x

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş