P90x antreman ve beslenme günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve MCagdas35 tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MCagdas35

MCagdas35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yarın başlıyorum programa sıkı bir dietle beraber.Boy:1.72 Kilo:74 Kol:34cm Göğüs:99cm Karın:90cm Kalça:99cm Yağ oranım:%18 Kitle İndexi:25.38 Amacım 6 haftada 6-8 kilo arası verip daha sonra hacim kazanmak.Programı hocanın verdiği programa göre ilk ay lean daha sonra classic olarak devam edicem.Gelişmeleri hergün buradan yazıcam.İlk gün fotoğraflarım http://n1306.hizliresim.com/1b/t/pkxg8.jpg
    http://o1306.hizliresim.com/1b/t/pkxmz.jpg
    http://n1306.hizliresim.com/1b/t/pkxrs.jpg
    Zaman ilerledikçe fotoğraflarımı atıcam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:53 ----------

Kaba taslak beslenme programım Sabah:8.30 gibi 100 gr lor peyniri ve 2 adet yumurta ile omlet 1 domates 1 salatalık 1 bardak süt ve 1dilim ekmek 11:00da spora baslıyorum baslamadan 1 saat önce 1 avuc kuru uzum alıyorum antreman bitişinde 1 tane meyve 1 saat sonra falanda öğle yemeği 200-250 gr tavuk göğsü yada balık ara öğün olarak 1 kase light yoğurt akşam yemeği ise tam belli değil ama k.h ve yağ miktarı yüksek yiyeceklerden uzak duruyorum bulgur pilavi taze fasulye yada yine balık ve tavuk gibi şeylere yöneliyorum. Yatmadan 2 saat önce falanda 1 bardak süt içiyorum.12.30-1.00 civarıda yatıyorum

2. MCagdas35

MCagdas35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk günüm bitti deli gibi ter attım daha önceden core synergitics le daha öncedende plometrics ve chest&back yaptıgım için kollarım bacaklarım ve göğsüm deli gibi ağrıyor yaptığım antremanın acısını sabah uyandıktan sonra hissediyorum hep hardline carnifit almayı düşünüyorum bu arada bugün sipariş vericem beslenmeye önem veriyorum bu sabah sadece 100gr lor peyniri 2 yumurta haşlama 1 si sarısıyla 1 salatalık çok az bişide ekmek yedim spordan sonra 1 adet muz ve 1-1.5 saat sonrada bulgurlu ton balığı yedim şimdilik bu kadar

3. MCagdas35

MCagdas35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Cardiox imi yaptım bugün yoga hareketleri dışında zorlanmadım açıkcası güzel geçti terledim sanırım alışmaya başladım bu arada kenpo hareketleri gerçekten eğlenceli :D sabah 2 yumurta yedim sarısıyla 50-100gr lor peyniri 1 salatalık 1 bardak light süt spordan sonra 1 muz ve yumurtanın beyazı+100gr lor peyniri katarak salata yedim(yağsız tuzsuz sadece limon suyu var) ara öğündede 100-150 gr yoğurt yicem akşam yemeğinede bakıcaz artık

4. ugurfb98

ugurfb98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    p90 x programını ben bulamadım yardım edermisin ?

5. göksunn

göksunn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cd olarak satılıyor diye biliyorum

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Nette aratın torrent linki bulursunuz.Ben 2 saat araştırıp indirmiştim geçen seneydi galiba veya diğerki sene..

Sayfayı Paylaş