1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Overcome; resimlerim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve OVERCOME tarafından 17 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Yaklaşık 3 sene önce body buildingi bırakmak zorunda kalmıstım bazı nedenler neticesi ile spora uzak kaldım .. Fakat son 3 aydır yoğun bir sekilde koşu , salon antrenmanları ile eski halime kavusmak istiyorum . Amacım 75 kiloya düşmek ..

Yaklaşık 103 kiloydum ve şuanki kilom 87 .. Resimlerime neler yapmam nereye agırlık vermem konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim .

Bu 5 ay önce spora dönmeden önceki halim burda 97 kiloydum .. 103 kilo oldugum resim malesef bulamadım :(

Ve bunlarda şuanki halim ...

Salon antrenmanında genelde 4 er set yapıyorum ve 20 den düşüyorum . haftada 4 kez salona gidiyorum yaklaşık 1,5 saat calısıyorum ..

Koşularda ise genellikle haftada 3 kez salon olmadıgı gnlerde saat 21.00 de cıkıp 1-1.30 saat kosuyorum hafif tempoda ..

İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar ...

2. Schorcher

Schorcher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektrik Müh.
    Yer:
    İstanbul
    Bence güzel bir program uyguluyorsun.Bu şekilde önce vücudundaki yağ oranını azaltırsın daha sonra kas olarak hacim kazanmaya başlarsın.Tabi o zaman gelince programı değiştirmen gerekir..

Beslenmene de dikkat etmeni tavsiye ederim.Yağdan uzak dur özellikle katı yağdan bu arada günlük protein alımını da artır.Karbonhidrat seçimini de çoğunlukla kompleks olanlardan seçersen tam süper olur.Başarılar dilerim..

3. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    ara vermenden önce ne kadar bir süre yapmıştın overcome?

Son düzenleme: 17 Haziran 2007
  4. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resimlerden yawaş yawaş oturmaya başlamış olduğu gozukuyo vucudun.. ilk resime kıyasla iyi duruyo.. olabildiğince kiloyu düişürmek ve üstüne de kas kütlesini arttırmak diye öneriyorum..

5. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Yaklaşık olarak 1 sene salon hayatım vardı , onun haricinde ise ev çalışmaları ile vucut çalıştım .. yani 3 sene önceki durumumda toplam 3 senelik bir çalışmam oldu diyebilirim body building ile ilgili ... Fakat bunun haricinde lisanslı dağ bisikletcisiyim ( ferdi ) , lise ve orta okuldada yine 3 er yıl hentbol ve basketbol lisanslı oynamıslıgım var .. Spor gecmisim iyi belki onlarında yardımıyla oldu birazda bu vücut ..

Benimde amacım suan 80 e kadar düşebilmek ve üzerine sizinde dediğiniz gibi kas kütlesi eklemek ..

Sadece 120 tablet hydroxycut hardcore kullandım 103 kilodan 87 ye düşşmek için .. Onun haricinde herhangi bir supplement kullanmadım ..

Bu arada boy 1.75 cm..

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    açıkcası ben kalıbı beğendim.bu sene yaz ayında ufak diyetler ve kışın yapacağın yuklenme ile birlikte bence seneye çok güzel bir vucut inşa edilir.kütle olarak büyük ölçülere imza atacak seviyede bir yapın var.değerlendir.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  7. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    üst taraf sağlam yağ erittiğin zaman belin biraz incelsin vücut güzel olacak bence!

8. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Overcome bisikletçiyim demişsin bacak pozların da olsa iyi olurdu :) Ben de dağ bisikleti sürdüm (ferdi) tabi lisanslı falan değil.Bisiklet bana güzel quadricepsler ve kalflar bıraktı seninkini de merak ettim açıkçası :)

OVERCOME bunu beğendi.
  9. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    İyi bir yapılanma sürecine girmiş vücut.Çabuk toparlamış.Merak ettim hangi salona gidiyorsun?

OVERCOME bunu beğendi.
  10. HERONUR

HERONUR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eskinin faydasını görüyorsun demekki kısa sürede çok yol kat edmişsin anında toparlanma yaptıın programda çok ii bencede karın bolgen tek biras daha incelmesi lasım dediin gibi oda giderse 10 numara cıtır olursun şimdiden başarılar dilerim

11. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Foto-makinası bulmakta zorlanıyorum aslında dün bacak kısmınıda ceksem ii olurmus .. Malum bisikletcilikten bacaklar biraz kalın Roberto carlos gibi :) Yorumlar için gercekten sagolun , yormlarınız bir nevi motivasyonumuda sağlıyor .. Özellikle yapmam gerekenler söylenince ..

Naim ben Gym-Masters'a gidiyorum. Özal bulvarında altınellerin altında yeni acıldı zaten 3 ay oldu açılalalı ..

12. HARD CHILD

HARD CHILD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet taban oldugu için daha çabuk oluşurr beli bira inçeltirsen daha güzel olur bi vücutcu her zaman poz vermeye hazır olmalıı özelliklde bu dönemde yaz aylarında daha iyi define yaparsınn çalışmaya devam başarılarr

OVERCOME bunu beğendi.
  13. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar su sıra Hard-Line dan cla one ı almayı düşünüyorum bel bölgesi ve karın için ideal diye duydum .. Sizce etkisi olur mu ? Yani bir supplementle desteklesem belki yağ yakımını hızlandırabilirim .. Fiyat olarakta uygun geldi .. Ya da Hardline carnitin .. Neden hardline derseniz gittiğim salonda bir tek bu üründen var ..

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    salondan bu türden ürünleri herzaman en fahiş fiyata alırsın.internet üzerinden yapacağın alımlarda daha karlı çıkarsın.ayrıca cla güzel bir üründür.

15. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Güncel birtane daha ekleyim buda dünki foto .. Bu fotograflar antrenmansız yemegin üstüne cekildi .. Öalum foto makinası denk geldimi cekiyoruz ..
    Zfrskr unuttum dostum bacak cekmeyi :(

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu yaz ne yaptın yaptın.kışa aynı vucut ile giriş yaparsan bence dahada yağlanabilirsin.işin zorlaşır.sanki bu son fotoda jinekoya doğru bir gidişat var gibi geldi.

17. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Evet yağları yakmaya gayret gösteriyorum , kendimden bi 8 kilo yağ atsam cok mutlu olucam ama işimiz zor biliyorum .. Jİneko , jinekomasti mi ..

18. caner gündeşlioğlu

caner gündeşlioğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mimar
    Yer:
    istanbul
    caner gündeşlioğlu

overcome biraz alakasız olacak ama bende adanada iyi salon arıyorum.bu mastersi 118 de aRADIM BULAMADIM.SENDE HERALDE VARDIR YAZABİLİRMİSİN.vucudun hakkındada... temel cok iyi gozukuyor.kollar kalın ve pek yaglı degıl.belini incelltınmı çok daha iyi olacaktır.

19. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Hocamıza sordum ( salon antrenörü ) jinokomasti varmı bende die ; O da sende kütlesel yağlanma fazla dedi .. Mide ve gögüs bölgesi yağlanması bayagı fazla yaklaşık bi 10 kilo yağdan vermen gerekliki güzel fit bir vücuda sahip olabilirsin dedi ...

Caner telefonu yok , ama cuma günü gidicem yarın açık hava çalışmam var salon yok :( Cumaya alırım ya da sana yerini tarif edeyim eger yakınsdan ugra ..

Turgut Özal Bulvarı Kenan Evren kavsagındaki Ziraat Bankasının araya gir dümdüz ilerle sağ kol üzerinde yaklaşık 50 m ..

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    overcome beni yanlış anlamışsın,yada ben biraz yanlış anlatmışım diyelim.jineko var demek istemedim.bu yağ seviyesi ile devam edersen kışın daha bulk bir goruntuye girersin ve vucut sonunda jinekoya dogru yol alır.hocanın teşhisi tam anlamı ile bence doğru ama 10 kilo fazlalık bence yok.okadar kilo verirsen biraz çöküntü yaşarsın.bence hiç gereği yok.göğüsteki yağ kitlesine yönelik bir program ile bu durumu kolayca atlatacağını düşünüyorum.(bu yazdığım son cümle tek bir bolgede zayıflama mumkundur anlamını taşımıyor belirteyim)

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş