Orta Seviye Programım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Ensar96 tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. VG sporunu bir süre yaptım ardından bıraktım. Şimdi yeniden başladım birkaç gün geçti ve artık eski programıma geri dönme kararı aldım. Hacim amaçladığım beslenme programım ile birlikte kullanıyorum. Yapılan hareketlerin birkaçını yanlış yazmış olabilirim affola. 7. gün salon kapalı evde dumbell ' larım ile yapabileceğim kas grupları seçtim o yüzden o günüm biraz karmaşık oldu. Neyse yorumlarınızı bekliyorum. Programım.png

NOT : Bilek çalışmalarımı gün sonunda enerjim kaldığı günler 1 gün aralıklarla yapacağım.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    büyük kaslar ardışık günlerde ardışık günü geçtim 3. güne birde bacak sırt cok garip olmus 3 günde 4 büyük kas ne zman dinlendiriceksin :) birde tekrar edior aynı program 1 hafta içinde

3. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Program düzeninin nasıl olacağını bilsem kendim yapmaya çalışırım fakat hocamın tavsiyeleri ile ortaya çıkan onun fikirlerini yürüten bir program bu. En kısa zamanda hocamın verdiği programı kenara atacağım. Nasıl bir program önerirsiniz ?

Son düzenleme: 25 Şubat 2014
  4. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benimkinde haftalık bi düzen yok günde bir bb yapıyorum yani haftayı 6 gün gibi düşün 1.Gün Kol(biceps+triceps) Omuz Karın 2.Gün Off 3.Gün Göğüs Sırt Karın 4.Gün Off 5.Gün Bacak(Kalfta dahil) Trapez Karın 6.Gün Off Bu arada neden böyle yaptığımı söyliyim düşün insan ortalama 70 yıl yaşar her pazartesi spor yapamayız illaki bir aksilik çıkar pazartesiyi örnek olsun diye verdim o yüzdende ben günlere bağlı kalmamaya çalıştım böylelikle aksama ihtimali nerdeyse olmuyor Beğendiysen ne mutlu bana

5. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    göğüs için push up ile dumbell press i çıkar
    biceps için dumbell veya preacher den birini çıkar geriye kalan 3 hareketi 3 er set yap
    omuzdan front u çıkar
    triceps için pushdown lardan birini çıkar dips ekle 3 hareketide 3 er setten yap
    sırt için pulldownlardan birini çıkar aynı şekilde rowlardan da birini çıkar
    bilek içinde 1 hareket seç
    yeni başlamışsın o kadar hareket ve set fazla ve gereksiz , kendini zorlamaya çalış ve hareketleri nizami yap.

marco106 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş