Orta Seviye için Supplement Kombinasyonu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve runtime tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. runtime

runtime Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar.Forumda yeniyim fakat yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var.20 yaşımdayım boy 175 ve kilo 75.

Yaklaşık 9 aydır bb çalışmaktayım.Öncesinde de bb olmasa da sporla içli dışlı bir yaşantım vardı.Asıl konuya gelecek olursam.
    Araştırmalarım ve çoğunlukla burada sizlerden öğrendiğim kadarıyla sağlam bir beslenmem ve beraberinde 6.7. ve 8. aylarda sadece protein takviyesi olarak O.N. Gold Standart Whey Kullanıp 9. ayda muscletech nitrotech+O.N. creatine power kullanmış bulunmaktayım.(şu an 1 hafta ara verdim creatine)

Daha çok hacim Ve Daha çok Kas için;

Önümdeki 8 haftalık dönem için
    -O.n. Gold Standart Veya Universal Nutrition Ultra Whey Pro
    -O.n. Creatine power
    Yukarıda saydığım bu ikisini mutlaka kullanacağım Fakat Asıl sorum Şu;
    -Universal Nutrition GH-MAX

kullanmayı düşünüyorum gh-max ta kararsızım.

Sizce mantıklı olan hangisi: GH-max yerine Universal Nutrition Amino 3001 kullanmam daha mı iyi olur karar veremedim.

GH-max ın etkileri için küçümsenemeyecek şeyler yazılmış amino asitler bölümünde fakat aminosuz nasıl olur bilemiyorum.İkisinin arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
    Bunların haricinde başka şeyler de önerirseniz yeniliklere açık birisiyimdir vaktinizi ayırıp cevap yazdığınız için de ayrıca memnun olurum.Şimdiden Teşekkürler...
    bench_O

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş