Orantısız kalınlıkta bacaklar için ne yapmalı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cappalikutu tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cappalikutu

cappalikutu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Yaklaşık 2 aydır fitnessla uğraşıyorum, duygusal bir travma sonrası istemsiz hızlı kilo verdim ve madem fazlalıklardan kurtuldum şimdi fit bir görüntü edineyim derdine düştüm. Hani her musibette bir hayır vardır lafını desteklemek amaçlı :) Ama asıl mevzu şu, mezomorf bir vücuda sahibim buna ilaveten baldırlarım ve kalflarım çok kaslı (kalf 48cm ve 2 parça da belirgin) diğer ölçülerim bel 89 omuz 120 göğüs 102 kol 37. Şu anda üst bölgeyi toparladım ve belirginleştirdim fakat alt kısım gözüme batıyor. Kas kütlesi olduğu içinde nasıl bir kardiyo ve beslenmeyle yakarım kestiremiyorum. Amacım üst kısmı geliştirirken alt kısımdaki kasları azaltmak ve bacakları inceltmek. Alt kısım için önerilere açığım....

Şimdiden teşekkürler.

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım bunu en iyi proğramındaki belirlediğin uygun hareketleri çok tekrar ve az ağırlıkla uğraşarak hem yağ yakımı yaparsın hemde daha ince belirgin bir kas ortaya çıkar.
    Normalden daha uzun çalışarak kası yorduğun zaman kas daha çok hacim almak yerine hatsallaşıyor.
    Ve hergün koşmanı, yürümeni yapmalısın sabah veya akşam farketmez senin tercihin ama akşam daha uygun geliyor bana her açıdan. Birde pedal çevirmede çok işe yarıyor ama dirençli olması lazım. Yada hiç bişi yapamadın büyük ihtimal bir bisikletin vardır dere tepe yokuş yukarı çık bisikletle gez abi hergün :D 3-4 Haftaya ne kilo kalır ne yağ :D

3. cappalikutu

cappalikutu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bacakta kas kütlesini azaltmam lazım zaten yağ seviyesi minimumda...

Sayfayı Paylaş