Optimum Whey %100 + Optimum 2222 Amino + Optimum Creatine Powder bu combo için yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cryllic tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cryllic

cryllic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Forumda yeni değilim bi kaç haftadır okuyorum biraz bişeyler kaptım sayılır.8 ay önce 106 kilo civarındaydım boyum 182. şuan kilo verdim ve kilom 82ye düştü.evde dumbellarım ile çalışıyordum uzun bi süredir bugün salona yazıldım ve şu ekipmanlara sahibim.http://img155.imageshack.us/img155/1957/dsc01221izd.jpg

Benim anlayamadığım bir kaç problem var

Forumun bazı yerlerinde Protein tozu için sabah antreman öncesi ve antrenman sonrası olarak alınması tavsiye edilmiş içinden çıkan kendi ölçeği ile.Bugün bu ekipmanları aldığım yerdeki satan kişi bana çay kaşığı ile almamı söyledi sadece antrenmandan sonra bende bunu çok garipsedim bu işin doğrusu nedir?

Amino asitte ise yine aynı adam idmandan önce 4 idmandan sonra 4 olarak günde 8 tane al dedi.bence bu aşırı fazla değilmi yani zaten protein tozu ve keratinde kullanıcam bu kadarı biraz fazla değilmi yine forumda amino asitler için kutusunda antrenmandan önce 1 sonra 1 şeklinde günde 2 tane alınması gerektiği yazıyor ben kime inanayım?

Creatin konusunda ise pek bir bilgim yok protein ve amino asiti aşağı yukarı anladım ama bu creatini tam olarak antrenmandan öncemi almam gerekiyor protein tozu gibi?

Bu ürünlerin hepsinin ne zaman ne ölçüde kullamam gerekiyor kesin bir bilgi verebilecek olan var mı ?

2. künefe

künefe Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Çay kaşığıyla al dediği creatindir.Bence aminoyu öğünler arasında öğünlere destek olması için alabilirsin.Whey protein tozunun kullanımı dediğin gibi olmalı zaten.

Sayfayı Paylaş