Optimum Vassive-N.O.-Nitric Oxide Activator!

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı

oy sayısı 7
    63,6%
  2. Orta seviyede başarılı

oy sayısı 3
    27,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İdman Öncesi Enerji İçin Yeni Nesil Şişirme Teknolojisi

Atletler şişirmeden bahsederken kastettikleri şey, kaslardaki kanın artışıdır. O artış ki, hücrelerarası bir gaz olan NO'un tetiklediği bir dizi olay sonucunda ortaya çıkar. Herhangi bir anda bakıldığında vücutta çok ufak miktarda NO bulunur. Psikolojik düzeylerdeki en küçük yükselmeler bile teorik olarak, spor salonunda, patika yürüyüşünde, arena'da önemli kazanımlara sebep olur. Vassive-No,Twin Action Pump teknolojisiyle şişirmenin direkt ya da dolaylı biçimde eşit önemle uyarılmasına yardımcı olur. Direkt şeklinde Twin Action Pump, NO-öncü maddelerini ve NO dönüşümünü arttıran eşmaddeleri tedarik eder. Dolaylı biçimde TAP, hücre genişlemesini kısıtlayan maddelerin sindirimini destekler.

Motor On

Kas liflerinin aktifliği, genel gücün anahtarıdır. Hareket sırasında daha fazla motor üniteler ve kas lifleri aktive edilir, kaslarda oluşan kuvvet fazlalaştıkça özellikle. Diğer bir deyişle güç kas tarafından gerçekleştirilir ama olay kafada başlar. Bu karışım, kafa-kas arasındaki bağlantıyı hızlandırır, böylece kişi kazanacağı ödüle, kısa zamanda daha çok kasa odaklanabilir.
    Şiddetli aktivite diyet ihtiyacını ve buna mukabil, gıdasal boşaltımı arttırır. Sonuç olarak ortaya, vasatın altında beslenme değerleri çıkar ve bu da performansa engel olur erken yorulma, güçte düşüş, kasta kramp gibi yollarla.
    Metabo-MgP, kas hücresi ve sinir hücresinin aktivitesini sürdürebilmesi için, sağlıklı metabolizma için, ve özellikle kas dokusu içindeki hücre içi enerji için çok önemli olan 9 çeşit gıdaya sahiptir.

Kullanım Talimatı:

İdmandan 30-45 dakika önce boş mideye( en az 1.5 saat olmalı) bir paket vassive-no suyla içindekiler dağılıncaya kadar karıştırılıp alınmalıdır. Vassive-NO, yüksek konsantrede bir ürün olduğundan bileşenleri su içinde tamamen çözülmeyecektir. İçerken hafifçe sallamak çözülmemiş maddelerin yutulmasında yaralı olacaktır.

Çeviren: Rpac

Kaynak:http://www.bodybuilding.com/store/opt/vass.html

Son düzenleme: 19 Eylül 2011
    rockybalboa7, zigbog, sahin_2781 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Denemedim. Ürün hakkında olumlu yorumlar var genelde bb.com forumda ama çok da şahaser olarak tanıtılmamış.

4. HeiKo

HeiKo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü tek kullanımlık pakette denemiştim...antrenman boyunca performansımda bir düşüş olmadı no-xplode gibi bir etkisi var bence...

5. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ben no-xplod kullaniyorum bu urunude kullanan arklarim var bence kesinlikle no-xplod

6. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    optimum bu ürünü yenilemiş vassive n.o. formula-x demiş bu yenilenenürün hakkında bilgisi olan var mı?

7. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Belki biraz geç olacak yanıt için ama bu ürünün formula-x versiyonunu aldım kullandım ve çok güzel etki ettiğini görünce paylaşmak istedim,daha evvel sp250,animal pump,no xplode gibi ürünleri kullandım son dönemde tekrar denediğim ürünler oldu ve ilk sefer kullandığımdaki etkiyi göremeyince no formula-x aldım kullandım,80 kiloyum 3 tablet alıyorum yeterli etkiyi sağladı..Güncel kullanıpta bilgi isteyenlere..

purulence ve stnbl bunu beğendi.
  8. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürün Türkiye de var mı ?

Sayfayı Paylaş