Optimum Pro Complex vs Animal Max Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ahura-Mazda tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar geçen kullandığım weider cfm whey proteinbench_O tozundan sonra biraz daha ekonomik ve güzel içerikli bi protein tozu kullanmak için araştırma yaptım. Kendi bulduklarım arasında kıyasladığım son ikiye şu ürünler kaldı: Optimum nutrition pro complex ve universel animal max protein tozları. Sizce kullananlar bu ikisi hakkında yorum yaparsa birini alacağım. Bana özellikle tadı:lol: ve etkisi hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Etkisidumbelllls ve gelişim açısından detaylı bilgi verirseniz sevinirim.:)

Dogu bunu beğendi.
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bende bu tarz bir ürün arıyorum. 2 yıl geçmiş ve kimse yorum yazmamış. Önerilerinizi bekliyorum.

3. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar bence basit düşünün, bu kadar kafa yormayın. Protein kullanacaksanız Whey alın. Benim görüşüm bu. Diğerlerinde glutamin, taurin, bcaa veya creatine katkıları olabilir ama ne denli yeterli? Bence ürün çeşitliliği bir çeşit ticari oyundur. Ben protein kullanacaksam optimum gold whey alırdım.

Sayfayı Paylaş