Optimum Nutrition Hydro Builder Türkiye de

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar ürün sonunda o kadar telefon dan mailden sonra anca Türkiye ye geldi hayırlı uğurlu olsun.

Ekli Dosyalar:

carmelo114 bunu beğendi.
  2. Crews

Crews Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    aynen dün gelmiş distribütöre görmüştüm bende

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    1 senedir millet telefon yagmuruna tuttu mail attı anca getirdiler neyse buna da şükür diyorum

4. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Kim telefon ve e-posta yağmuruna tuttu? Sizin nerden haberiniz var ?

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu tanıdık vasıtasıyla getirip satan vardı zaten. Beklemeye gerek yok. Resmi olarak olmasa da satılıyordu bayadır. Kimmiş o mail atan harbi? :))

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    eğer bu da diğer optimumlar gibi irlanda dan geliyorsa,2.sınıf kalitedeyse kullanmaya gerek yok.ayrıca beklenilen bir ürün olduğunu hiç düşünmüyorum.çok daha kaliteli birçok ürün mevcut piyasada.

7. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Sitede cok vardı aradım sordum mail attım diyen ayrica angry hun bu konuda sana katılmıyorum bu urun cok kaliteli bı urun ben yurtdışından getirtim kullandim ayrica irlanda dan gelen ikinci kalite olmuyor hatta daha kaliteli oluyor cunku ab kurallarına gore Amerika'daki gibi ürünlerde boya içeren maddeler kullanamıyorlar ki bu konu cocuk tartışıldı forumda dubaiden gelen ürünlerde var sonuçta bunların hepsi firmaların kendi fabrikalarından çıkıyor yani amerikadan da Dubai'den de gelse aynı urun sadece güzergah değiştirmiş oluyo sonuçta oraya da eger markanın Avrupa'da bı fabrikası yoksa Amerika'dan gidiyo urunler

8. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Bu doğru mu? Ben On whey gold kullandım ama hiç bir gelişim sağlayamadım. Disbiratörden almama rağmen

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunu ne sanıyorsun tek kutu kullanıp seni değiştireceğini falan mı zannediyorsun ki doğru çalışmayıp düzgün beslenemedikten sonra istersen sekiz on kuru bitir hicbisey elde edemessin ki bu düşüncelerle hareket edersen hicbisey elde edemezsin ben kendim ilk kullandığım tozdur optimum iki kutuda düzenli çalışarak e beslenerek cok guZel gelişim elde ettim tabi her bünye farklı buda var yani bi iki kutu protein tozu kullanarak hicbisey elde edemezsin hic de gelismezsin

10. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiye'de ürün çeşitliliği çok azken ve çoğu sporcu daha bu ürünleri tanımazken, hangi whey'i alsam diye sürüyle açılan başlık varken, olmayan bi ürünü araştıran onlarca insanın olması, biraz garip geldi bana :D İnsanları yanlış yönlendirmeyelim!!

Hyrro builder'a gelcek olursak, karma protein içermekte. Creapure eklemişler. Toplamda 1200 grm protein, 200 gram kreatin içermekte. Benzer sonuçları. Başka bir karma protein ve kreatin ikilisinden almak mümkün.

Herkese iyi sporlar diliyorum..

Son düzenleme: 23 Haziran 2012
  11. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Sizin begenmediginiz Irlanda bir kere AB uyesi ve AB standartlarinda uretim yapilma zorunlulugu var yani bazi yapay tatlandiricilar, aromalar ve koruyuculari urunlere ekleyemezsin. Eger onunuzde iki urun varsa biri US digeride herhangi bir AB uyesi ulkede uretilmis AB uyesi ulkede uretilen tartisilmaz bicimde insan sagligi acisindan daha iyidir. Kanada da ayni durum gecerli supplement firmalari buraya ozel ayri uretim yapar bazi urunlerinde kati saglik kurallarindan dolayi, mesela Biger, stronger, faster filminde bir supplement firmasinin kanadaya gidecek urunu ayrica urettigi ( yasakli icerikten arindirarak) gosteriliyor.

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Arkadaşlar ;

Öncelikle ek besine bu kadar takmanın ve çok övmenin fazla etki beklemenin manası yok .

Gelelim bu İrlanda konusuna ; ürün markanın verdiği lisanla her yerde hatta ve hatta başka firmalarca da üretilebilir , üründe bir değişiklik olduğu anlamına gelmez bu ,

Ürünlerde kullanılan hammaddeyi üreten üretici sayısı bile belli iken aynı hammadde kullanılır iken nasıl bir fark oluşabilir ,

Whey örneğin nerede üretilir de alır bu markalar ; Yeni Zelanda da üretilir örneğin yada farklı bir yerde , ama bu kaliteyi etkilemez , üretim prosesi aynı ise neden etkilensin kalite .

Hem her zaman diyorum basit kıytırık denebilecek bir filtrasyon işlemini abartmayın , duyanda bakterilere ürettiriliyor sanacak .

Ürün ise bildiğimiz whey + kreatin , parası çok olan beslenmesi eksik olan alsın , yoksa ne ekstradan kas inşa ettirir nede farklı bir duruma yol açar .

O.N wheyler ise nereden gelirse gelsin aynıdır , kokusu, tadı değişiklik gösterebilir ama neyse odur , USA dan geldi diye anabolık seviye tavan yapmaz .

Ve şu ek besinlerden birşey beklemeyi bırakın artık , adı üstünde ek besin yahu beslenmeniz tam ise ekstradan bir şey kazandırmaz size , pozitif nitrojen dengenizi sağlayın yeter .

Saygılarımla , Danny Boy ...

GencGrafiker bunu beğendi.
  13. Crews

Crews Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    gene aynı yöne saptı konu :D

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası denemediğim bir ürün. Protein tozu gerçi ama kısa bir süre de denemeyi düşünüyorum.

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    İzole bir whey ve sağlam bi creatin bundan bence çok daha iyi olur :)

AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş