optimum nutrition distrübütör kötülüğünü yorumlayalım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 30 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR NEDİR BU DİSTRÜBÜTÖRLERİN TERBİYESİZLİĞİ ÜLKEMİZE YAPTIKLARI SAYGISIZLIKLAR ANLAMIYORUM BÖYLE BİRŞEY OLAMAZ.BİLDİĞİNİZ GİBİ OPTİMUMUN TÜRKİYE DİSTRÜBÜTÖRÜ PROTEİN 7 ****** GIDA.AMA ÜLKEMİZE NERDEYSE HİÇBİR ÜRÜNÜ GETİRMİYORLAR GİRİN BAKIN SİTESİNE SADECE Bİ GOLD STANDART WHEY VAR BİDE SERİOUSS MASS VARDI ODA BİTMİS.OPTİMUMUN OYSA BİRSÜRÜ ENVAYİ ÇEŞİT ÜRÜNÜ VAR.SU ANDA HYFRO BUİLDER DİYE Bİ ÜRÜNÜ CIKTI ****** GIDAYI ARAMIŞTIM NE ZAMAN GELİR DİYE BANA GELMEZ DEDİLER HYDRO WHEY GELECEK DEDİLER Bİ BAKTIM GELMİS AMA NE GÖREYİM SON KULLANMA TARİHİNDE 10/12 YAZIYOR 10 AYLIK Bİ ÖMRÜ KALAN ÜRÜN OYSA PROTEİN TOZLARININ EN AZ 3 SENE ÜRETİMDEN SONRA ÖMRÜ OLUR AKLIMA DİREK SU GELDİ BASKA ÜLKEDE SATILMAYAN SON KULLANMA TARİHİ YAKIN ÜRÜNLERİ ÜLKEMİZE GETİRMİSLER BİZE KAKALAMAYA CALISIYOLAR YAZIKLAR OLSUN MESAJ YAZDIM HİC CEVAP YAZMIYOLAR TELEFONDA SÖYLÜYOSUNUZ CEVAP VEREN YOK.KESKE DİYORUM Kİ OPTİMUM KENDİ GETİRSE ÜRÜNLERİNİ ÜLKEMİZE.NE AMİNOLARI VAR NE HYDRO BUİLDERİ NE YAG YAKICILARI NE EGG PROTEİNI NE NATURAL PROTEİNİ HİCBİ ÜRÜNÜNÜNÜ GETİRMİYOLAR KENDİ DANDİK Bİ MARKA YAPMISLAR XPRO DİYE O SATILSIN DİYE Mİ ARTIK KİM BİLİR O DA NE SARTLARDA ÜRETİLİYOR ALLAH BİLİR.SİZLERDE ****** GIDAYA MAİL ATARAK BUNLARI HERYER DE DİLE GETİREREK BELKİ BİSEYLER YAPABİLİR RESMEN AFRİKA ÜLKESİ MUAMELESİ GÖRÜYORUZ.DÜSÜNCELERİMİZİ PAYLASALIMdumbelllls

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Aralık 2011
    hogan ve TeFo bunu beğendi.
  2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    tüm yazıları büyük puntoda yazmanın amacı nedir? yani okuyacak olan adam varsa bile, konuyu öyle görünce gıcık alır çıkar konudan.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    amacım yok

yanlıslıkla buyuk yazdım bi amacı yoka32

4. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın kardeş adamlar kafalarına göre oynuyolar işte turkiye burası yapcak bişi yok

5. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Bense tam tersini düşünüyorum.Allah başımızdan ******yı eksik etmesin.En azından Türkiye'de optimumu en uygun fiyata alacağım yer...

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş