Optimum Nutrition Amino Energy

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve brhmcr tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 19
    65,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 8
    27,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2013
  2. ulashb

ulashb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    Bugün itibariyla kullanmaya basladim, fruit punch tadi guzel di karismasida cok kolay oldu. Antremandan önce aldim antreman esnasinda ii hissettirdigi bi gercek bastigim kilolarda degisim olmasa da daha enerjiktim. Antreman sonrasida iyi hissettim hala yorgunluk baslamadi birde dikkatimi ceken kaslarimin daha yeni antreman yapmisim gbi dolgun ve sert olmasi. Ben begendim acikcasi ;)

3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bende bu aralar bcaa içeren bir pre workout arıyorum kullanan arkadaslar yorum yaparsa sevınırız.

4. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ürünün yarısına geldim idman öncesi creatine ile kombine ediyorum ürün gayet güzel dayanıklılığı artırdığı aşikar içeriğinde bulunan arginin no üretimini gerçekten arttırıyor . Damarlar gayet iyi genişliyor . Tavsiye ederim .

5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bir yorumda benden gelsin kullanmaya başladıgımdan beni dayanıklılıgımda bir artış oldu güzel bir idman çıkartıyorum yorgunluk idman sonrası bile hemen başlamıyor. güzel bir Pre-Workout ürünü Diyebilirim ben memnunum

İçerik olarakta gerçekten tatmin edici pişman olunmayacak bir ürün

6. blackajan

blackajan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar pre-workout demissiniz de, antrenman oncesi ve sonrasinda kullanilirsa daha iyi olmaz mi?

7. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır kullanıyorum nox üretimine etkisi çok iyi.Son 15 gündür yeni kutu alamadığım için ölçeği yarıya düşürmeme rağmen damarları genişletme etkisi azalmadı.Fiyat performans olarak en etkili preworkout diyebilirim.Creatinle kombine edilirse etkisi çok daha iyi oluyor.

Optimum amino energy optimum creatine optimum gold whey kullanıyorum.Amino 6000 xpro ekleyeceğim bunlara bu ay.Çok memnunum post ve pre de ihtiyaçlarımı çok iyi karşılıyorlar

8. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bu ürünün en güzel özelliği doğal enerji verici olması yani içinde creatine olmamasından dolayı spor öncesi nerjiyi doğal üründen alıyosun.

9. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Sırf kutusu için alıcam çok tatlı bi kutusu var :) Fiyatı da uygun

10. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Tadıda güzel. Ben creatinele birlikte antrenman öncesi kullandım. İlk nox ürünümdü bu üründen sonra bsn xplode kullandım. Xplode'dan amino energye nazaran daha iyi etki aldım diyebilirim. Ama amino energyde kullanılmaya değer.

Son düzenleme: 28 Nisan 2013
  11. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü pre workout olarak kullanmak gereksin (kendi kanımca) daha çok idman esnasında yada bitmeden hemen önce kullanılsa daha güzel olur şuan kullanmaktayım spor öncesi 1mr alıyorum idman esnasında amino energy bitincede 1 ölçek whey ağır idmanlar yapmama rağmen öyle aşırı yorgunluk çöküntü olmuyor bence amino energy spor esnasında kullanılmalı.

12. Siberkorsan

Siberkorsan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Gerçekten etkili bir ürün en azından benim için, yalnız antremanınız geç bitiyorsa antremandan sonra almanızı önermem gece uyku tutmuyor kafeinden dolayı :)

burakakgul12 bunu beğendi.
  13. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar konuyu biraz daha canlandırsak ürünü almayı düşünüyorum ama daha 2 sayfa bile olmamış kullanan diğer arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa mutlu olurum.

14. SAWASH

SAWASH Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk pre-workout ürünü denemem. Şu anda 4. haftamdayım.

ilk hafta birer doz kullandım; etki olarak konsantrasyonunuzu artıyor, setlerinizi bitiriyorsunuz ancak öyle güç artışı falan vermiyor.

ikinci ve üçüncü hafta ise 2şer doz kullandım ; konsantrasyon had safhada oluyor, set içerisindeki dayanıklılığnız en üst seviyede, güç artışı olmasada kaldırabileceğiniz kilonun maksimumunu bağıra çağıra kaldırıyor ve set sonunda diğer setin gelmesini bekliyorsunuz.

Şimdi 4. haftamdayım ve üç doz kullanayım bakim neler olacak dedim ama bence israftan başka bişi değil, iki doz en iyisi. Üç ve iki doz arasında öyle çok büyük bir fark yok iki yerinde bence.

Bence olmayan bir kas kütlesinden güç artışı beklentisine girmeyin arkadaşlar. Neticede bu ürün aslında kaldırabileceğiniz maksimum ağırlıklara girmenizde mental olarak yardımcı oluyor, vücut enerjinizin devamlılığını sağlıyor.

Damarlanmayı sormuş bazı arkadaşlar; bende pazu bölgesinde kılcal olan damarlar antreman esnasında daha belirgin hale geliyor, tabi 4. hafta sonrasında kalıcı hale geldi diyebilirim, ilk haftalarda sadece antremanlarda belli oluyordu ama.

Sonuç olarak bu ürünü iki kelime ile özetlemek gerekir; DAYANIKLILIK ve SÜREKLİLİK.

cecinar ve wixxx bunu beğendi.
  15. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    İki haftadır kullanıyorum. Antreman oncewi iki şcup. Cok ciddi Birgul enerji veriyor. Creatini antreman sonarsi protein tozuyla kullaniyorum. AMA bu urunu tavsiye ederim. Tadi cok guzel rengi de pembe :))

16. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba,

Ben cok memnun kaldım bu urunden. Yorgunluk hissi az oluyor. Sabah salona gidebilirsem 2 scup anteramn oncesi aksam antemanında baslamadan 2 scup suyla içiyorum. cok da severek içiyorum. tavise ederim. :)

17. astraly

astraly Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fena değil.

bir haftadır yarımşar ölçek antr.önce alıyorum.güzel bir ürün.rahat karışıyor.fazla alırsanız çarpıntı yapabilir.azar azar ve uzun süreli daha mantıklı.arginin -lizin oranı dengeli gözüküyor,çünkü ürünü kestikten sonra ağızda aft ve uçuğa sebep vermiyor.daha önce multipower aol kullandım.kesince dudağımda uçuk oluşuyordu.sanırım glisemik endeksi düşük tahıllarla beslenmediğiminde etkisi olabilir.etkisini antremanda ve sonrasındada hissettiriyor.tabi herkeste aynı etkiler olmayabilir.

18. crixsus

crixsus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güzel ürün tavsiye ederim.

19. OMK_01

OMK_01 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kullandığım ilk pre-workout ürün. enerji ve toparlanma güzel. tavsiye ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mart 2015 ---

20. batuhan19

batuhan19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu ürün amino asit ürünü mü performans attırıcı ürün mü

Sayfayı Paylaş