Optimum Nutrition %100 Whey mi Super Hi Pro 128 mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NTFM tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NTFM

NTFM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen günlerde Optimum Nutrition %100 Whey geldi ABD den onu kullanmaya başlayacaktım.Herkes onu tavsiye ediyodu.Sonra salondan birkaç BB ci abim daha başlayalı 2 ay oldu sen powerstarfood un Super Hi Pro 128ini kullan daha iyi senin için dediler onun içince l-glutamine var daha çok işine yarar dediler.

Kararsız kaldım bende yanlış kullanım yapmak istemiyorum siz profesyonel dostlarım bana yol gösterirmisiniz.

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Optimum Gold Whey'in içerisinde de L-Glutamine bulunuyor ve oldukça iyi bir ürün. Benim en favori Whey ürünüm, çoğu kişi de sanırım benimle aynı fikirdedir. ABD'den getirttiysen kullanabilirsin. Gidip dedikleri ürünü alman şart değil ki Optimum'u bir kenara atmanı gerektirecek bir ürün değil. Bence Optimum ile karşılaştırmana bile gerek yok :) Antrenman sonrası basit şeker ile 1 ölçek alman şimdilik senin için yeterli olur. İçerken bir de B Vitamin Kompleks alırsan bu da bir artı olacaktır. Ben Apikobal alıyorum içmeden önce.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    konu başlığınızı editledim..daha açıklayıcı olmalı..

Kan Mevsimi ve saydam bunu beğendi.
  4. NTFM

NTFM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    OP nin içindede bulunuyor glutamin ewt SHP de fazla olduğu için onu söylediler ama fark yok diyosanız o zaman OP kullanayım kg başı 1 gr alsam yeterli olur sanırım.

5. NTFM

NTFM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada Azazel annem kullandığı bir ilacına destek olması için Apikobal alıyodu uzun süre kullanımının hipervitaminoz a yol açabileceğini söylemişlerdi.Bilgin olsun.

6. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    İlgin için teşekkür ederim hocam. Sadece antrenmanlardan sonra alıyorum. Haftada 3 gün olduğu için antrenman pek sorun çıkartacağını sanmıyorum :)

7. NTFM

NTFM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben teşekkür ederim dostum bu arada OP yi kullanmaya başlıcam yarın hade hayırlısı bakalım

bu arada hala ne kadar kullanmam gerektiği kesin deil herkes farklı bişi söylüyo 60 kg ım 30-30 sabah ve antreman sonrası al diye sende 1 ölçek antreman sorası al dedin bazılarıda 20-20-20 sabah öğle atreman sonrası al diyo walla şaşırdım bende

8. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Daha yenisin. İki ölçek kullanmanı pek onaylamıyorum açıkçası. Bir yandan da iştahını açman gerektiğini düşünüyorum, ayrıca bütçeyi de sarsar bu durum. Kaldı ki 60kg'sin, günlük ihtiyacını çok rahat karşılarsın. Antrenman sonrası 1 ölçek Whey'i 100% Dimes Üzüm Suyu(400ml-500ml) ile karıştır ve iç. Bundan önce Bemiks'in düşük dozajlı B vitamini hapını önerebilirim. Apikobal kadar komplike bir ürün de değil. Ama B vitamini takviyesi mutlaka öneririm, protein işlevleri yönünden çok önemli. Bununla beraber Solgar VM-2000 öneririm. Ben henüz kullanmaya başladım bu ürünü ve gerçekten çok başarılı. Kahvaltı sonrası Vm-2000 alabilirsin. Bütçen bolsa eğer 2 ölçek alman yerine onu 1 ölçeğe çek ve ürünün süresini uzat. Bu süre içerisinde bunun yanına Weight Gainer ekle ve antrenman öncesi Gainer kullan. Daha fazla faydasını görürsün ve daha ucuza gelir.

9. NTFM

NTFM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok çok sağol dostum gerçekten aydınlattın beni bütçe sağlam çok şükür :) dediğin gibi B vitamini de alayım yarın yavaşca diğer ürünlere de geçerim

10. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Hi Pro 128, Syntha-6 tarzı bir protein tozu.

Antrenman sonrası için kullanımı pek uygun değil. Whey alman lazım ek olarak.

Onun dışında başka bir özelliği yok Hi Pro'nun.

İçinde buğday proteini falan var. Glutamin oranı seni aldatmasın.

Vücut tarafından ne kadarı kullanılıyor onu tartışmak lazım.

Bitkisel protein işin içine girince karışıyor biraz.

Optimumdan şaşma derim.

Sayfayı Paylaş