Optimum Nutrition %100 NATURAL WHEY GOLD STANDARD siparişi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve themertyildiz tarafından 13 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlar herkese selam öncelikle,forumda yeniyim ve supplementler hakkında araştırdım ama genede bulamadığım bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

Optimum Nutrition %100 NATURAL WHEY GOLD STANDARD http://www.optimumnutrition.com/products/natural-100-whey-gold-standard-p-202.html adlı ürünü Türkiye'den bulmam mümkün müdür?

Mümkün değilse yurt dışından siparişler için hangi siteyi önerirsiniz? Ve yurtdışından gelirken gümrüklerde sorun çıkar mı? :confused:

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kısa bir süre önce internet üzerinden sporcu ürünlerini yurtdışından getirmek yasaklandı. İnternet üzerinden sadece milli sporcular getirebiliyorlar.

themertyildiz bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    amerıkan pasajında gormustum :)

ama sen bursadasın :(

ama gıttıgıdyor tıpı yerlerde bulunabılır

ve evet netten sıparıs artık pek mumkun degıl zaten artık sıtelerde sıperıs kabul etmıyor :(

bu urun tercıh sebebın eger dogal olmasıysa baska alternatıflerde mevcut bu urun sart degıl

4. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu Turkiye deki internet vs. yerlerde bulman cok zor. ancak yurtdısından alısverise sıcak bakıyosan netrition.com dan temin edebilirsin. fiyatı 50 dolar civarındaydı en son

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    gumrukte takılır naısl getrıtcek ordan artık getırtmek hayal

6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    estetik fenomen milli sporcuların getirtebildiklerini söylemiş,bu konuyu biraz açabilecek olan varmı ?

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    forumda uzun acıklaması mevcut . eger mıllı sporcuysa ıstedıgın urunu gatırtebılırsın yanı gumrukte takılır sende gıder bakın ben mıllıyım dersın ve alırsın

8. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Teşekkür ederim Danny Boy bende bununla ilgili forumda bakınıyordum şimdi fakat millide olsak yılda 5 kargo şansımız varmış sanırım,neyse oda bişey sonuçta :D

9. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hayır gumrukte takılıcak diye bisey yok. 75 euro sınırının altında olmak kaydıyla vergisiz olarak Turkiye ye supplement getirtebiliyorsunuz. ben daha gecen hafta aldım gumrukten. ama yeni yasa geregince doktordan " kullanması uygundur " diye rapor getirmeniz gerekiyor. ben goturdum ve aldım

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    tamam ıste takılmıs sende gıdıp almıssın bunda zıt bır durum yokkı eger sıparıs verdım ve evıme geldı dersen garıp olur

11. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy takılmakla alakası yok. urunu aldıgım sitede Turkiye ye sadece airmail yoluyla gonderdikleri yazıyor ve baska bi secenek sunmuyor gonderim yaparken. Airmail demek kargonuzun ozel kargo sirketleri tarafından evinize kadar gelmesi demek degildir. Kargonuzun PTT nin gumruk kargo isleme merkezine gelmesi demektir. oradan da soyledigim gibi yeni yasa geregince bir doktor raporu getirip alıyosun kargonu.

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    tamam da aynı sey takılmıs demk asla alamıcaksın demk degıldır kı sen eger doktordan rapor almasna alamıcaksın bu kadar basıt

supplement getırmek ıcın eskısı gıbı serbestlık varmı yok ozman konusmanında anlamı yok

bu arada aırmaıl kapına kadar gelıyor normalde 100un uzerınde sıprıs verdım gumruk yasası degısene kadar ve her zman aırmaıl sectım hepte kapıma kadar geldı

13. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy ben yeni cıkan yasaya gore artık boyle bi prosedür uygulanıyo diyorum. bunun adı takılmak degildir, kanun yurtdısından suplement getirtme olayını bu sekilde duzenlemis. getirttigin supplementi artık bundan sonra boyle alabiliceksin demektir. yolu bu demektir. gumrukte takılması demek hicbir sekilde alamamak anlamına gelir. yazılanları anlamamazlıktan gelip carpıtıyosun

14. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    hangi doktordan izin alacağız, birde gümrüğe mi gideceğiz bunun için?

eğer sadece izin gerekiyosa ne duruyoruz. yarı fiyatına getirtelim madem. :D geriye sadece izin ve gümrüğe gitmek kalıyor.

15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    okuma zorlugumu cekıyorsun

eger receten yoksa alamıyorsun dımı ozaman gumruk serbestısı yok yanı degısen bır durum yok yasa ılk cıktıgında da vardı aynı olay

eger gercekten urun gelıyor ıse eskısı gıbı olur bu sıparısını verırsın kapına kadar gelır bu kadar eger yok rapor bılmem ne yada recete gıbı bır seyle alıyorsan bu yaptıgın yasa dısıdır ve gumruk serbestısı yok demektır

16. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy sen bos konusuyosun. kendin yapamadıgın icin baskalarına saldırıyosun burda. Sırf bisey demis olmak icin ve muhalefet etmek icin bisuru anlamsız cumle kuruyosun. hala supplement getirtmeye devam ediyorum yurtdısından ve hicbir sorunla karsılasmadım simdiye kadar. 75 euro dan kucuk alısverisler yapmaya ve agırlık olarak cok fazlaya kacmadan urun getirtmekten korkmasın kimse

17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    azmıne hayranım ya aylar oncekı tartısmayı canlandrdıın yıne ve hala okuma zorlugu cekmeye devam edıyorsun bır sey degısmemıs

gumruk serbestısı var dıyormusun hala hayır vars abende getırtcem bunda bır sey yok hangı sıtedne sıparıs verdın ve kapına kadar geldımı eger surdan verdım kapıma kadarda geldı dersen tamam ben ozur dılıcem ama hala su sartlar altında alırsın dersen hala bos konusyorsun

Sayfayı Paylaş