Optimum mu Universal mı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rev0lTi0ns tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rev0lTi0ns

Rev0lTi0ns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklasık 1aydır bodye gidiyorm fakat kilo almakta zorlanıyorm araştırdm 2 marka arasnda kaldım hangisini alayım kararsızım Optimum Nutrition Serious Mass mı yksa universal Gain Fast bu iki marka arasnda kaldm hngisi dha iyi yda alabilcgm dha bi karbonhidrat wrmı tavsiyelerinizi bkliyorm

2. iskeletor

iskeletor Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben de biotech gainer aldım, belki bünyemdendir belki de tozla alakalıdır bariz bir fark göremedim.daha yeni bitti 4,5 kg lik almıştım.Aslında pişman oldum aldığıma.

Ondan sonra burada forumda bir konu açtım:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-tozu-mu-amino-acid-t24010.html

burdan sordum ve gaineri hiç kimse önermedi.protein tozunu önerdiler.Ben de yine aynı konudan ve sitedeki anketlerden yararlanarak "Optimum %100 whey gold standard" olan tozdan aldım ve bugün ilk defa içtim.Bakalım görücez...

Yukarıdaki linki incelemen bence iyi olur.

3. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    protein tozunun düzenli beslenmeden ve spor yapmadan kilo aldırması imkansız. kilodan kastım sağlıklı kilo. alırsın fakat yağ olarak alırsın. eğeramaç kilo almaksa gainer kullanmak mantıklı. bir arkdaşıma optimum serious mass kullandırdım 1 ayda 5 kilo aldı. ama biraz bünyeyi zorlamak gerekiyor spor gerekli. ara öğün mutlaka yenmeli. zaten gainerlar ara öğün içindir. sen 3 öğün yiyip bu öğünlerden birini gainerdan karşılarsan bi yararı olmaz.

Sayfayı Paylaş