Optimum Kalitesinin Düşürüldüğü Doğrumu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mertkln tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar bugün nete biraz baktım optimum gold fiyatları iyice düşmüş, bir kaç supplement satan yere sordum getirmediklerini söylediler bir taneside optimum ürünlerinin artık amerikada değil yunanistanda üretildiğini ve kalitesinin düştüğünü söyledi böyle birşey varmı yoksa supplement satıcıları kar marjı düşük olduğu içinmi getirmiyorlar?

2. cemaltr18

cemaltr18 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aksine optimum un verdigi katkıyı çoğu toz vermiyor. Onlar optimum getirdikleri zaman tam bir fp ürünü oldukları için diger ürünler satilsin diye getirmiyorlar.

3. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Teşekkürler bende öyle düşünüyorum zaten.

4. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    iso 100 aldım ben hep optimum kullanıyordum ama artık şüphelendim korkuyorum bu üründen.

5. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Benimde kafam karıştı protein tozumun bitmesine 1-2 hafta kaldı. Ne alsam karar veremedim hala.

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    hocamdan duydugum bir bilgiyi paylasayim sizinle hazir konusu acilmisken, amerikan firmalarinin protein tozlarinda 100g oraninda kutunun arkasina yazdiklari protein orani genelde yazilandan daha azmis hatta Gaspari ve Scitec'in proteinleri bu yüzden piyasadan toplatilmis avrupada.. Optimum hakkinda böyle bir duyum almadim fakat Amerikan firmalari proteinlerini genelde cinde yaptiriyor o yüzden protein tercih ederseniz Almanya yada Belcikada üretilen protein tozlarini tercih edin.

Sayfayı Paylaş