Optimum %100 Whey Gold Porsiyon Paket ???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TheUnforgiven tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheUnforgiven

TheUnforgiven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Kolay gelsin arkadaşlar..Bir internet sitesinde Optimumun Porsiyon paketlerını satıyorlar.. 24 adet porsiyon paket 66 TL.. Benim sorum acaba bu porsiyon paketlerin bildigimiz kutulanmış Optimum Whey Gold'la ne farkı var yada bir farkı war mı ? içerdiği bileşenler vs. ile alakalı.....ve kullananlar var mı bu porsiyon paketlerden??? bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim..Kolay gelsin..

http://www.********.com/news/index.php?s=urun-goruntule&id=151

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bence farkı yoktur,taşınabilir olmasından dolayı sanırım bu tarz satılıyor

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İçerik bakımından hiçbir fark yok. Sadece gittiğiniz yerlere daha rahat taşıma amaçlı çıkarılmış bir ürün.

4. TheUnforgiven

TheUnforgiven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ozaman daha mantıklı geldi bana koca kutu yerıne ufak paketler....mantıklı...

5. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    Optimum alacağım 5 lbs lik kocaman kutu yerine bunu tercih etmek istiyorum bir fark varmıdır ?

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    farenin yuvarlağını az ileri doğru itersen veya klavyeden yukarı tuşuna basarsan cevabı görebilirsin.hadi 30 sayfa olsa okumadın diyicem ama attığın mesajın üzerinde toplam 4 tane mesaj var zaten ve cevabıda orada gayet açık şekilde belirtilmiş.halen neyin peşindesiniz anlamak çok güç..

moothy bunu beğendi.
  7. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    @Angryhun biraz sinirlisiniz sanırım. Arkadaşın gözünden kaçmıştır belki, belki de dikkatsizce bakmıştır, anlayamamıştır... Biraz anlayışlı olun lütfen. Birkaç konuda da bu şekilde mesajlarınız var, yapıcı post atarsanız karşı tarafı da mutlu edersiniz. İyi Forumlar...

@TheUnforgiven Elimde şu anda bu ürün var, ancak 72 porsiyonluk olanından. 24 porsiyon alma, bu sana bayağı bir pahalıya gelir(denemek amaçlı alacağım diyorsanız, alın mantıklı)...
    Gelelim ürüne, duble çikolatalısı çok hoşuma gitti, üründe köpürme gibi bir sorunda yok. Bildiğiniz (su ile) nesquik yani...
    İçerik olarak 5Lbs'lik kutudan hiçbir farkı yok. Bence bu biçimde olması, daha pratik oluyor...

Dipnot:
    5 Lbs= 2.3kg
    72 porsiyon x 30,4= 2188g~
    120 gram kadar bir zararınız oluyor ancak pratik olması bu dezavantajı fazlasıyla karşılıyor

İyi Forumlar. :)

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    insanlar böyle bilinçsiz davranmaya devam ettiği sürece bende onlara bu şekilde cevap vermeye devam edeceğim.herkes "armut piş ağzıma düş" modunda.araştırıp bulamasa güzel bir cevap veririm ben zaten.yukarıdada belirttiğim gibi,sanki optimum whey gibi 100 lerce sayfa varda okumadı.zaten 4 tane birkaç cümleden oluşan mesajlar var ve zaten cevap yazması için okuması lazım.onlarıda okuma zahmetine girmiyorsa düzgün bir cevap bekleme hakkınada sahip değildir bence..

DeibLER bunu beğendi.
  9. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    şimdi şöyle birşey var hadi diyelim ben 30 sayfa okumadım hadi diyelim 4 tane mesajı dikkate almadım vs. bu kadar muhaflet bir mesaj yazmak yerine ki hoş kimse sizden bunları yazmanıza dair bir zorumlulukta olduğunuzu söylemedi. sizin sitedeki opsiyonunuza bakıyorumda bir adminlik yahut moderatörlük söz konusu değil ama kusura bakmayın burda kendi çapınızda külhanbeyliği yapmaya kalkmışsınız.

evet ben bu yazınızla ikisinin arasında bir fark olmadığını anladım 30 sayfa okumadan ama daha güzel bir dille belki ince bir gülüşle bile ürünlerde farklılık olmadığını gereksiz evham yaptığımı anlatabilirdiniz.

Neyse sizede yaşınız yahut spor kimliğinizle ilgili bir bilgim olmasa bile saygı duyuyorum hoş bunlarında bir önemi yok bence öncelik herşeyde ikili ilişkiler olmalı.

Keşke sizin şu gereksiz tavırınıza uzunca acıklama yapıyor olmak yerine esprili bir dilde cevap verebilseydim kısa ve öz güzel bir paylasımımız olsaydı. Tabikide her insandan tatlıdilli olmasını bekleyemeyiz velhasıl gereksiz bir mesaj attıysam konuyu okuyan arkadasların yorduğum gözleri için gerek size verdiğim o sinir stres için herkesten özür diliyorum. Adminlerede burdan sesleniyorum önceki mesajım için uyarı verebilirler yahut sitenin en gereksizleri kısmı varsa yer alabilir ;)

Herkese iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş