Oncelikle merhaba bodyforumtr

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kingofneverland tarafından 15 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. kingofneverland

kingofneverland Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Herkese merhabalar sadece 2 gundur bu foruma uyeyim ama konusuna hakim ve samimi insanlar bulundugunu anlamam uzun surmedi. Ben de buradaki arkadaslarımın bu forum sayesinde kendilerini ne kadar gelistirdiklerini gordukten sonra buradaki abilerimden yardım isteyeyim dedim. Cunku sabah saat 7.30 dan aksam 17.30'a kadar dersim var (tıp fakültesinde) ve bu beni cok bunaltıyor. Emin olun kafa yorgunlugu vucud yorgunludundan daha agır. Kendimi derasj edecek seyi buldum sanırım. Ayrıca kendimi bastan yaratmak ve daha iyi saglıklı bi vucuda sahip olmak istiyorum. 20 yasındayım Kayseri'deyim. Boyum 1.79 kilom ise 74. Ancak cok sekilsiz bi vucudum var. Ozellikle goguslerim cok sarkık ve her turk erkegi gibi (dısarıdan belli olmasada) gobek var. Bugune kadar hic agırlık calısmadım yani kollarım cok zayıf. Bu yuzden hangi kiloyla baslayacagımı bilemiyorum :( Bende burada sizin yardımınıza ihtiyac duyuyorum. Bir gun kardiyo (40 dakikalık bir kosu) ve bir gun agırlık olmak uzere bir plan yapmayı dusundum acaba mantıklı mı? Cunku sahip olmak istedigim vucud tipi herkesin fit diye nitelendirdigi vucut. (Yanlıs hatırlamıyosam pump arkadasımız ama onun bi numara kucugu gibi :roll: )

Bana program hazırlayabilecek kadar bilgisi olan arkadasların yardımını bekliyorum ve simdiden tesekkur ediyorum.

Ayrıca son olarak eklemek istedigim bise varki buradaki bilgilerin aynısını (mesela kaslar hakkında anatomide veya beslenme konusunda biokimyada) birebir gordum ve insanların aslında bu konuda ne kadar bilincli oldugunu gormek beni sevindirdi. Tekrar tesekkurler

Sayfayı Paylaş