ON Whey Gold + 3001 Kullanımı çift antremanda nasıl olmalı?

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve enerdo tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enerdo

enerdo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    Yakşalışk 1 - 1 bucuk senedir bb yapıyorum. Artık biraz takviye almanın zamanı geldi diye düşünüyorum.. Boyum 188 kilom 90.. Şu an bende ON whey ve amino 3001 var, sabah cardio ve iki vucut bölümü akşamda cardio ve iki vucut bölümü antremanı yapıyorum. saatleri sabah 8 - 9bucuk akşamda saat 7-8bucuk.. bu ürünleri kullanan arkadaşlardan ricam hangi zaman dilimlerinde whey ve aminoyu kullanmalıyım? Teşekkürler.

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba enerdo,

Senin yaptığın antrenman sistemini müsabık sporcular dahi yapmaz. Onlar bile sabah 1 bölge akşam 1 bölge olarak çalışırlar. Veya sabah kardiyo akşam normal antrenmanlarını yaparlar. Ama bir gün içerisinde 2+2 bölge çalışma sistemini vücut geliştirme sporunun mantığına aykırı buluyorum.

Öncelikle antrenman sistemini değiştirmelisin.

Çok antrenman yapmak, çok gelişmek demek değildir.

Bodysoft bunu beğendi.
  3. enerdo

enerdo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler, ama dediğim gibi 1,5 senedir bu şekilde yapıyorum, 1,5 sene önce tek kez yapıyordum günde, pazartesi, salı, perşembe, cuma günleri günde 2 kez haftasonu hangisi olursa 1 günde sadece cardio yapıyorum, benim için iyi gidiyor programla bir sıkıntım yok ama bu whey ve 3001'i nasıl kullanacağım konusunda bilgim yok pek, bugüne kadar almadım çünkü.

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    whey le amino biraz fantazi gibi olmuş nede olsa ikisininde amacı aynı
    3001 güzel bir amino fakat yerine creatine yada illa amino olacaksada likit amino olmasında fayda vardı neyse benim şahsi kanaatim
    wheyi sabah akşam kullanabilirsin aminoyuda antreman öncesi ve antreman sonra kullanmanda fayda var ki aminoyu çok suyla beraber kullanmalısın
    wheyi yatarken sütle alman protein emilimini yavaşlatacaktır ve suyla kullanmana göre biraz daha uzun süreyle besleyecekti vucudu

5. enerdo

enerdo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    creatine konusunda çok cahil olduğumu söyleyebilirim. ama amino yerine creatine faydalı olacaksa seve seve tavsiyelere kulak veririm...

Sayfayı Paylaş