Omuzumu havaya kaldırınca ses geliyor.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mehmet_sefa tarafından 15 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mehmet_sefa

Mehmet_sefa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Nerdeyse tüm omuzla ilgili başlıklara baktım ama aradığım cevabı bulamadım, omzumun arka tarafı kemiğin içinde eklemde galiba bi sakatlanma var, arkadaşımla bilek güreşi yaparken ısınmadan birden zorladım orda ağrımıştı aradan 1-2 ay qeçti anteremanda tekrar aynı yer ağrımaya başladı, kolumu havaya kaldırınca çıt diye bi ses qeliyor... Her seferinde aynı şey, kolumu havaya kaldırnca ağrıda yapıyor.. Böyle bi olay başına gelen arkadaşm varsa yardım edebilirmi? Doktora qitmek istemiyorm adam rasgele bi ilaç yazıp vg yi bırak diyip gönderiyor... :S

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    zorlanma ve muhtemelen deformasyon...çıkan ses ise birbiri üzerinde kayan eklemlerden gelir...normalde ses çıkmaz ,ama deformasyon var ise ses çıkar...doktor 'a ...))

3. 26barıs26

26barıs26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci :)
    Yer:
    Eskişehir
    bence hemen bir doktora görünmelisin... :)

4. ofrome

ofrome Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ağrıı kemik te gibi hissediyorsan tendinit olabilir.Tabi ki biz doktor deiğiliz sen en iyisi bir doktora git en iyisini o bilir dua et tendinit olmasından ben bu dertten sporu bırakmayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş