Omuzlarım çok geniş ne yapabilirim ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve aydo tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. aydo

aydo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim omuzlarımın ölçümü 101 cm ve bu beni çok rahatsız ediyor çok yüzmekden dolayı bukadar olduğunu düşünüyorum acaba bunu küçültmek için bir yol varmıdır bayan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam cm olarak ölcmedim ama benimde omuzlarım dik ve genistir bende cok yüzdüm zamanında aslında bu kötü birsey degil düsük olmasından daha iyi bence :)

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Geniş omuz ister erkek olsun ister bayan her insana yakışan bir durumdur ve emin olun geniş omuzlara sahip olmak isteyen birçok bayan vardır.Özellikle bayanlar kıyafetlerin üzerlerinde nasıl durduklarına taktıkları için söylüyorum.Geniş omuzlar giyindiği kıyafetleri daha iyi taşır.Omuzu küçültmek gibi birşey sözkonusu olmaz.Bu sizin için bir avantaj, şanslısınız bunu iyi değerlendirin bence...

4. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Kemiksel olarak büyüdü ise küçültmek diye birşeyden söz edemeyiz ama kaslanmadan ötürü olduysa çalışmayla düzeltilebilinir.Bu arada 101 cm çok değil gibi geldi.Ve ayrıca şöyle bir durumda da omuzları kamufle edebilirsiniz eğer zayıf iseniz kilo alın bayan olduğunuz için kalçada depolanır öncelikle ve omuzunuzu kamufle eder tabi ne kadar mantıklı orası ayrı.

5. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Hernekadar geniş omuz avantaj olsada , bayanlarda kıyafet problemı ortaya cıkıyor , kendı bedenlerındekı elbıseler omuz bakımından dar oldugu ıcın , 1 beden buyuk tercıh edılıyor , 101 cm omuz cok genıs degıl boyunuz kac?

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    dalga geçmeye çalışan bir erkek açtı sandım başlığı.

geniş omuzlu olmayı sorun eden gördüğüm, duyduğum ilk kişisin.

geniş omuzlu görünmeyi sağlayan şeylerin tersini yapabilirsin. kilo alabilirsin mesela. belin kalınlaşır, kalçan büyür. ama şişmanlayınca geniş omuzlarınla daha iri görünmen de olası.

7. aydo

aydo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dalga geçmek için değil bir bayan arkadaşım bunu sorun ediyor ben onun adına yazdım

8. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Boyun ne kadar ?

Sayfayı Paylaş