omuzdaki 3 aydır bitmek bilmeyen ağrılar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tugi190794 tarafından 25 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    sol ve sağ omuzumda bitmek bilmeyen 3 aydır agrı var genelde bench ve dips gibi hareketlerde çok vuruyor idman esnasında aşırı bir agrı olmuyor ama gel gelelım kı uyanınca cok kotu bir sızlama agrı oluyor böyle yanma hissi ve biraz da kas agrısı gıbı calısırken eklemlerden gelen sesler doktora gittim kremle avuttu dınlendırdım fakat gecmedı sol omuzumda omuz basına dogru gelırken bir kemık gibi bişey çıktı baya bellı oluyor 3aydır orda resmen bildiginiz kemik çıkmış orda duruyo okuz gibi bastırıyorum falan agrı yok ama spor yaparken var napabilirim böyle sakatlık gecıren arkadaşlar var mı ?
    sporda bazı buyuk gecmısı olan abılerle konusuyorum bu tur sakatlıklar hep problemdır cekıceksın dıyorlar . guzel ısın kremlen oyle sporunu yap ve agırlıgını artık arttırma mesela benchte 80e gırıyosam bu agırlıgı omuzuna vurmucak kadar calıs 30 kg mesela fazla tekrar ama bu seferde hacım alamıcam bu tür sorunları olanlar paylasırsa sevınırım

2. Wonder_kiss

Wonder_kiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım kolun ödemlenmiş bana da olmuştu o tarz birşey uludağa gitmiştim 40 yılda 1 ve kayak yaparken kızak çarptı kolum sakatlanmıştı.Sonrasında 5 ayda anca düzeldi body ye başladım yeniden ve body yaparken de 3 ay yaptım 2 kol da da her zaman ağrı oluyordu çalışırken..

MR çekildim doktor napmışsın sen ya orayı dinlendir sıvı toplanmış dokular ezilmiş falan dedi.Tabiki geçer ama uzun bir süre dinlenmen lazım ben geçmiyor diye çok kafaya takıyodum 3 ay geçti hala niye geçmedi falan diye daha uzun süre lazımmış :)

Sayfayı Paylaş