Omuz

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve syncmaster tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba 4aydır vg yapıyorum 2gün önce omuz çalıştım çalışırken birşey olmadı agrı flan hissetmedim ama sabah kalkınca sağ omzumun sol tarafı boyun tarafına yakın olanbölgemde tutulmuş gibi ağrıyor ve sertlik oluşmuş biraz başımı sola dogru döndürünce ağrı oluyor geriliyormuş gibi oluyor , Başına böyle birşey gelen varmı?

2. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Konu silinebilir arkadaslar sorun yok oldu

3. mehmetburak

mehmetburak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yinede söyleyeyim ben. omuzu sağlam çalıştırırsan trapeze de etki eder ve diğer gün trappezlerin ağrır. ama bi kaç güne geçer.

4. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    aynen xxxxxx öyle oldu . Şuanlık sorun yok çarşamba omuz giricem yine hadi hayırlısı

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2011
  5. Azalee

Azalee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben amatörce vücudumu geliştirmek istiyorum spor salonuna gidebilirim ancak omuzlarımın çok düşük ve dar olduğunu düşünüyorum boyum 1.90 kilom 75 ve kafa boyun yapım biraz büyükçe omuzlarımın geniş ve hacimli görünmesi için hangi kas bölgelerini çalıştırmalıyım ve ne yapmalıyım bu arada yaşım 17 yardım edebilirseniz çok sevinirim ???:) omuz ölçüsü =110

Sayfayı Paylaş