Omuz ve gövde geliştirmek için boy uzamasını engellemeden nasıl yapabiliriz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve numb15 tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar
    Abilerim kardeşlerim benim bir sorunum var basketbol sporuyla uğraşıyorum boy çok önemli bu konuda.boyum 1.82 95 doğumluyum.Önceden çelimsizdim şimdi baya bi kilo aldım size soracağım soruma gelelim basketbolda omuz omuza çok mücadele var omuzların yapılı olması gerekiyor bunun için benim bildiğim şınav ve balfix.
    Zıplama vs şeyler için karın ve bel kasıda gerek :) şimdi evde barfix çekemiyorum mekik çekersemde bir süre sonra kendimi fıtık ederim galiba :) sadece barfix ve mekik için vücut geliştirmeye yazılacağım
    Fitness ve Bady ikisi biraz farklı galiba biri daha spor yaparak geliştirme gibi diye biliyorum ?Bide basketbolcuları bilirsiniz yukarıdan aşağı doğru incelir :) hiçbirşey yapmasam bile sadece barifx,mekik ve şınav beni 19 yaşıma kadar götürürmü?Spartacus diye bir gladyatör dizisi vardı adamların o kadar hapları var ağırlıkları var ama balfixe çok önem veriyorlar.Eve balfix aleti gitmez sarkılmam lazım sadece balfix için aletler var profesyonel salonlarda acaba onun gibi birşey alsam sizce eve nasıl olur?şartlarım gayet uygun çünkü basket benim için bir hayat tarzı ve bun aletlerin fiatları ne kadardır ?

Biraz uzun oldu ama anlayın halimden :) Tecrübelerinizden ve fikirlerinize ihtiyacım var :)
    Hekrese iyi çalışmalar iyi forumlar...

2. cazkopat

cazkopat Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara & Pursaklar
  3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Barfiksi demirciye yaptırabilirsin en fazla 50 falan eder heralde. Sonra da bi ustaya astırırsın sakın kendin asmaya kakma. Mekiği de kendin çebilirsin. Her ay salona para vermene gerek yok bunlar için.

Son düzenleme: 10 Mart 2011
  4. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

bu barfix aletinin şekli şemali nasıl olur?Birde kapıya sıkıstırılanlar var onlar bana gitmez tavan barfixi diye birşey duydum tavana monte ediliroyrmuş buna nasıl bakıyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş