Omuz tendonları için steroid?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve rahatsiz tarafından 21 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. rahatsiz

rahatsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-ataköy
    selam millet.. eklemler için en iyi steroid nedir biliyormusunuz?.. hiç omuzundan sakatlanan oldumu? Benim sakatlıgım cok ciddi ve cok rahatsiz edici durumda. Artık ne olursa olsun steroid almayı ve omuz tendonlarımı güçlendirmeyi kafama koydum. Sizler ne önerirsiniz?

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.577
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benım bıldıgım kadarıyla omuz bolgesındekı sakatlanmalara en ıyı cevap veren tedavı kortızon.hatta o bolgede kuvvat artısı barız hıssedılıyor.ama bulabılırsen ben lokal bolgelerde esıclene veya thıomucase tavsıye edebılırım.

3. rahatsiz

rahatsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-ataköy
    hocam kortizon kası gevşetir, gerek yok demişti.. sustanon primabolan ve deca üçlüsü iyi diye duydum eklemler için. Ya en iyisi bir doktora gitmek bildiginiz bir doktor varmı bu işlerde uzman?

4. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    hocam sen tuz yemiomusu hiç eklemleri kuvetlendirir tuz sakın kesme

5. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Doktorlar yardim etmez Doping konusunda, "BURADAKILER" yani danimarkaler, cogu Ilaclarin hastalik nasil kullanildigini biliyor tabii, yanliz steorid olarak yardim edemezler..

6. rahatsiz

rahatsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-ataköy
    hoca tuzla muzla olcak iş degil bu...
    nassim peki bildigin bi spor hekimi yokmu hiç?.. hem sakatlıklardan anlayan hem steroidler hakkında bilgisi olan ona gore kür yazan..
    ne bilim ben kür yaparken karaciger-sperm ve kan testi alarak kür yapmak istiyorum.

7. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Bravo bu dedigini Cok kimse dünsünmez..

Malesef ben danimarkada yasiyorum. Tr´de nasil bilmiyorum, ama buradaki Doktorlar Yardimci olmaya calisiyor ama almaya degil ille alacam dersen yardim ediyorlar, Zaten nasil kullanacagini bilmiyorum Doping hakkinda, sadece Hastalikla nasil kullanilacagini biliyorlar GENELLIKLE. Tabii tr´de bilmiyorum. Sivasda biriyle tanismistim bir Center´de hoca idi, bir kitap yazilmis Doping hakkinda türkce. "Kara" borsa olarak bilmiyorum bunu bilen varmi, aslinda Cok iyiydi bu kitap.

Yanliz sana tavsiyem, doktoruna ben ilac kullanacam de, Doktorla konustugun disari cikmaz, zaten yasak. onun icin sen güvenli olmak istiyorsan Doktora sor ben bu kadar alacam de diyor dinle, ama dedigim gibi büyük olasilikla, sana Delirdinmi sen der :D Mesela primobolanla yaziya bak Hormon profilinde, normalde nasil alindigi yaziyor herhalde ve kür olarak nasil alinacagida yaziyor..

8. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Bu arada Asil soruna gelince, Cogu hormon sakatliklarda yardimci oluyor ama bildigim kadariyla Winstrol bu konuda hic iyi degil, kuruduyor kemiklerdeki yaglari... BILDIGIM kadariyla.

9. rahatsiz

rahatsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-ataköy
    tamam.. yardımların için cok tesekkürler Nassim :)

10. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    eklemleri en iyi kuvvetlendiren steroid herzaman deca
    uzun vadeli kullanıp hafif ama düzgün idman ile tendonlarını kuvvetlendirecen
    ayrıca gölgesel kortizon faydalı olabilir

11. Guest

Guest Guest

Deca maddesi alindiginda antreman esnasinda omuzlarda ve eklem bölgelerinde agri olmaz. Bunun sebebi Deca maddesinin eklem bölgelerine direkt olarak su depolamasidir. Böylese agir antremanlarda agrisiz bir gün gecirilmis olunur.
    Ayni sekilde etki eden diger steroidler;

TestosteronEnantat
    TestosteronCypionat
    Oksimetolon
    Omnadren(testomix)
    Sustanon(testomix)

12. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    tendonmu eklemmi? Ikisi cok farkli seyler. Eger problem eklemse Glucosamine condrotine ve Shark Cartilage alabilirsin. Deca/anapolon gibi ilaclar eklemlerini kur sirasinda kuvvetlendireceklerdir.
    Eger problem tendon yada kas liflerindeyse anabolic etkisi olan Winstrol'u kullanabilirsin.
    Ben daha once sag omuzumdan sakatlandim, ve sag pectoral, sag triceps ve sag dorsal kaslarim sola gore atrofiye ugradi. Sag kolumla 10kg dumbell curl yapamaz hale gelmistim. 3 hafta kadar fizik tedaviye gittim ve hicbir sonuc alamadim, ayni Gym'de calisan kalp doktoru arkadasim her gun 50mg Winstrol injection onerdi. Yaklasik 6 hafta sonra belirgin bir duzelme gordum. Omuz sakatliklari kisa vadede gecmeyen sakatliklar, eskiye donmek en az 6 ay aliyor. O yuzden ozellikle omuz antremanlarindan once bol bol strecthing yapin ve hafif kilolarla omuzunuzu isitin.

13. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tuz kemik erimesine sebep olmaz mı?

14. Guest

Guest Guest

Kemik erimesi icin tuz la isbirligi yapan bazi asit maddeler vardir. Ama normal sadece tuz kemik erimesinden ziyade kemigi kuvvetlendirir.
    fosfor+kalsiyum+magnezyum ve vitaminD dörtgeni altinda kemik maksimum düzeyde gelisir ve saglamlasir.
    Vücuda fazla alinan tuz vücuttaki su oranini artirir. Bu sterid kuru esnasinda cok sorunlari bir araya getirir.
    Yaz aylarinda vücut tuz kaybini yogun bir sekilde kayip eder. Bunu terleyerek veririrz. Bue tapda Bol bol tuzlu ayran yada domates+salata+haslanmis yumurta yada tavuk yerken mutlaka tuz kullanmaliyiz.

Sayfayı Paylaş