omuz sorun?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burock039 tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. burock039

burock039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    omuzum acayip düşük ve embesil gibi doılaşmaktan bıktım ne yapmam gerek
    kambur gibi duruyorum buda beni sinir ediyo nasıl kurtulucam bu işten ?duh

2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Bunun nedeni su olabilirmi govsunun ve karninin icte olmasi yani cok zayif olman. .. Yasin boyun kilon nedir

3. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    benim yasım 16 bana önerebiliceğiniz tamamen zararsız kas gelişimim için hap yada toz var mı Hardline Creapure 100 Kapsül başlangıç için yeterlimidir :confused:

4. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle bir resim vermemişsin bilgi vermemişsin kilonu bile bilmiyoruz? Dünyada bu kadar insan yaşarken standart bir cevap olmasını bekleyemezsin.. Genetik olabilir, yanlış oturmaktan olabilir.

'bana önerebiliceğiniz tamamen zararsız kas gelişimim için hap yada toz var mı' Var ise söyle biz alalım. Düzenli ve disiplinli çalışma gerek eğer fiziki bir sorunun yok ise. Kısacası forumdaki omuz hareketlerine bakacaksın, sonra salona gidiyor isen hocana soracaksın. Baktın hocada forumla benzer şeyler söylüyor o zaman programı uygulayacaksın.

Üslubum biraz sert oldu farkındayım amacım seni gücendirmek değil ancak bizim yerimize kendinizi koyun. Hiçbir bilgi olmadan yardım demişsiniz.

not: En zararsızı ve temeli protein tozudur. Ancak bunlar takviyedir. Mucize değillerdir.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/omuz-t201.html

Buradan hareketlerin ismini öğrenebilir, o isimleri araştırıp kendine uygun bir program hazırlatabilirsin. Ama önce araştırma sonra soru..

Edit: 2 farklı kişinin yazdığını görmemişim ancak mantık aynı. Yardım için bilgi vermen lazım burock039, en zararsızı protein tozudur kolega.

Son düzenleme: 15 Mart 2011
  5. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Bence Ilk basta birsey kullanmayi bir kenara birak bu dusunceden cik...

Senin yapman boyunu kilonu resmini buraya koymandir...

Resim vs. paylasmassan burada bosuna bekleme kimse cevap vermez

6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    realogrish. önerini okudum :) yeni başlayanlara önerin ilk önce kollarını güçlendirmek olmuş.
    sonra büyük kaslara geçin diyorsun.
    ben önceligin büyük kaslara verilmesi düşüncesindeyim. zaten büyük kasları çalıştırdıgınızda arka kol, bicepste bundan etkilenecek güçlenecektir.iyi derecede büyük kaslara sahip bir vucutta ki kol gelişimi çok daha iyi olur.
    ayrıca büyük kas gruplarını başta geliştirmezsek.örnek bench presste gögüsü istedigimiz gibi çalıştıramayız nedeni arka kollarımız bu çalışmada gögüsten daha fazla etkilenebilir.
    vucudu çalışmaya başladıgımız ilk zamanlardan orantılı çalıştırmaya özen göstermeliyiz. bi öncelik verileceksede küçük değil büyük kas gruplarına öncelik verilmelidir.

7. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38

Kesinlikle katılıyorum zaten kol hemen hemen tüm hareketlerde çalışıyor.

8. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar yazanlara bakın farklı kişiler ben baska bişey sordum o arkadasla alakam yok hyper_

9. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilacın yüzme geç kalmadan yüzmeye başla hala omuz ve sırtının genişlemesi için şansın var imkanın varsa bol bol yüz

10. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    'bana önerebiliceğiniz tamamen zararsız kas gelişimim için hap yada toz var mı' Var ise söyle biz alalım. Düzenli ve disiplinli çalışma gerek eğer fiziki bir sorunun yok ise.

not: En zararsızı ve temeli protein tozudur. Ancak bunlar takviyedir. Mucize değillerdir.

Kolega senin için söylediğim kısım buydu:D

Sayfayı Paylaş