Omuz problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bOdYkiNg tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bOdYkiNg

bOdYkiNg Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Boynun başlangıç kısmı (omuzların üst kısmı) aşırı ince görünüyor vücut gelişti zaten, orada yatay kemikleri gözle görebiliyorum. Forumda diğer çalışmalardan dolayı overtraining olabiliyor omuzlar denmiş bu ihtimal üzerinde duruyorum bir de ben omuz fazla çalışmadım boy uzamasını engeller diye ama görüntü olarak o kısım aşırı derece bozuyor. Omuz kısmını iyice doldurmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. En hızlı geliştirebileceğim hareketi önerirseniz sevinirim zor deniyor omuz ve göğüse ancak göğüste öyle bir sorun yaşamadım omuzda da yaşayacağımı düşünmüyorum. bench_O

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    düzenli ve iyi çalıştığın sürece dolmaya başlayacaktır emek vermeden birşey olmaz sabır sporudur bu benim kol omuz kanat şuan çok güzel gözüküyor ama gögüs yok orta kısmını dolduramıyorum yaza kadar yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalışacağım genetikle alakalı bunlar herkezde hemen dolcak yada hiç dolmayacak diye bişey yok elbet dolacak ama zaman isteyecektir omuz hareketlerin neler?ne kadar zamandır çalışıyorsun?

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    en hizli diye bir sey yok komple guzel bir omuz idmani lazimgelir,
    one arkaya press, arnold press, ayakta cift dambil one kaldiris vs.
    omuz icin calisma sistemleri diye bir baslik vardi Nike isimli kullanici acmis olabilir idman forumundan incelemeni tavsiye ederim

4. PablitoStyLE

PablitoStyLE Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 27 Ocak 2010
  5. lion4141

lion4141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Boy uzamasını engellermi veya yavaşlatırmı omuz çalışmak ?

Sayfayı Paylaş