Omuz Genişliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ulscnkrdmn tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Yaşım 16, boyum 1.83, kilom 93 yaşıtlarıma göre omuzlarımın dar olduğunu düşünüyorum. 108cm bel(göbeğin tam altından ölçtüm umarım doğru yerden ölmüşümdür) 107 cm omuz genişliğim var kısaca dikdörtgen bir vücuda sahibim :D

Herneyse size sormak istediğim şey düzenli body yaparak omuzlarımı ne kadar genişletebileceğim. Birde Omuzlarımı çok fazla genişletemesemde 115cm gibi bir omuz genişliğinde ince bel(mesela 85 cm) ile güzel bir görüntü sağlayabilirmiyim :confused:

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Vücut geliştirme ile bel bölgendeki yağları yakarak belini inceltir omuz bölgendeki kas kütleni artırarak omuzlarını geniş gösterebilirsin

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  3. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Omuzlarını artırabildiğin ağırlık seviyesinde büyütebilirsin . Büyümesini istemediğin zaman kaldırdığın ağırlık miktarında kalırsın . diyelim 3 set 20 kg 30 kg 40 kg yapıyorsun her seferinde aynısını yaparsın omuzların fazla genişlemez. Zaten omuz hızlı gelişen bir kas çeşidi değil merak etme yani :)

Benim belim sanırım (Hiç ölçmedim) 60 cm civarlarında . Avatarım orada biraz yardımcı olur umarım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:13 ----------

Pardon arkadaşım 80 cm miş belim az önce ölçtüm :D

ulscnkrdmn ve ---RamSes--- bunu beğendi.
  4. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Ulaş omuz ölçün belinin 1.5 katı olduğu zaman güzel bir üçgenlik sağlayacaksın zaten

yane 80 e 120 yaparsan güzel bir görüntü olur

ulscnkrdmn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş