Omuz açmaya yönelik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve baldor094 tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. baldor094

baldor094 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

bir cok konuyu gezdim ancak kendime yeterli cevabi bulamadim boyum 182 kilom 64 benim bir sorum olucakti yasim 17. 18 ime girecegim yaklasik 5-6 ay body ile ugrastim 16 yasinda. ancak omuz kemiklerim yeterli olarak gelismedi omuzlarim şişik ancak bana yeterli gelmiyor yasitlarimla hemen hemen ayni ve bodye kemik gelisimim tamamlanana kadar ara verdim bu son 7-8 aydir. ben bu kemik gelismim tamamlanana kadar omuzlarimin gelismesini zorlamicak omuz hareketleri hakkinda yardim isticektim barfix gordum yapabilirim onu yaninda omuz yana acis veya diger hareketler engellermi veya sizin onerileriniz nedir?

2. baldor094

baldor094 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guncel ..

yardimci olabilcek bir ustad yokmudur?

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    ben 18 yaşında yana açış hareketleri yapıyordum ve omuz gelişimime katkısı olduğunu soyleyebilrim , çünkü omuzlarım çok dardı denemek zorundaydım ve verim aldım senin bu yaştan sonra omuzlarının genişlemesi zor body ile düzenli ve çok varyasyonlu çalışmalar ile sonuç alabileceğin kanısındayım tabi üst sırtını ve kanatlarını da iyi çalıştırmalısın , başarılar

Sayfayı Paylaş