omurlarım çok belirgin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _AGAMEMNON_ tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _AGAMEMNON_

_AGAMEMNON_ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen omurlarım çok belirgin özellikle boyun omurlarım resmen yağ bezesine benziyo zayıflıktan falan değil ideal kiloadayım. omurları nasıl içeri sokabilirim ? hangi hareketler.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    omuz düzeltici hareketler yap
    ters şinav çek düzgün deadlift yap yaşam tarzında da eğik yürüme çubuk yutmuş gibi yürümeye çalış
    kısa sürede olmasada faydasını göreceksin
    boynunada dikkat et fazla eğik dolaşma
    yüzme imkanın varsa bol bol sırt üstü yüz

3. _AGAMEMNON_

_AGAMEMNON_ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cevabın için teşekkürler boynumu geriye çekiyorum sürekli boyum uzun olduğundan pek fark etmiyo dik yürümeye çalışıyorum trapez kaslarını güçlendirmeye çalışıyorum shug hareketi falan çok yapıyorum boyun güçlendirici hareketler yapıyorum ama pek faydasını göremedim. tam anlamıyla dik durunca bile hala belirgin oluyo ama eskisine göre fark ediyo yine. bütün gün dik yürüyemiyorum sırt ağrısı yapıyor bi süre sonra unutuyorum.ters mekik falan çekmek bi süre sonra farkında olmadan dik yürümemi sağlarmı ?.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    eğik veya dik yürümek beyinde biten bir olay o yüzden sen bunu kendine alıştır otonom sisteminde alışsın hatırlamasan bile artık alışkanlık haline gelebilir
    sen sürekli dik yürü

Sayfayı Paylaş