Omletli tost :)

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Yigit3535 tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugun akşam ne yapıcam diye düşünürken aklıma geldi diyet döneminde olduğum için hafif geçiriyim dedim Omletli tost malzemeler = 1 Tam yumurta ufak 1 domates lor veya kaşar peyniri (isteğe göre başka besinlerde koyula bilir ) Yapılış = yumurtayı bir çukur kaba kırıp çırpıyoruz kepkli tost ekmeklerimizi bu arada tost makinesinde kızartıyoruz çırptğımız omleti az yağ koyduğumuz tavaya döküyoruz 2 dk a arkalı önlü olucak şekilde kızartıyoruz sonradan ise omleti ortadan 2 ye bölüm tost ekmeğimizin için koyuyoruz domates le lor eklmeyide unutmuyalım özellikle Okula yemek götürmek için sağlıklı Bi Besin :)

2. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    dostum sen bildiğin yumurtayı pişirip ekmeğin arasına koymusun :) bence yumurtanı lorunu ve çoka azda kepek ununu karbonat ve br tutam tuz ekleyip sütle çırpabilrsin ve en son olarak teflon tava :) afiyet olsn alimin folyolarla istediğin yerede götrebilrsin bu tarife protein tozuda eklemeyi düşünmüştm ama tuzu çıkarmak lazm karbonatıda iyi ayarlamak .

3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    ben bunu okula götürürsem tasdiknameyi verirler heralde cevreye zarardan :d cantada nolur o yumurta :D

4. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Okulda Yağ dolu Sandviç Yemekten daha iyidir :)

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

İsteğe göre eklene bilir ama bu işi öyle abartılı yapmıyorum tozda kullanmıyorum tuzda zararlı olduğu için ekleme gereği duymadım Açıkcası.

5. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    benm verdiğim tarif klasik ve hafiftir asla kokmaz dürüm şeklinde sarıp istersenz içine salata hazırlıyıp koyabilrsinz

Sayfayı Paylaş