Olmuyor..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve neglector tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Vücut geliştirmeye başlayalı 1.5 yıl oldu.Ve son 6-7 aydır düzenli olarak yapıyorum.Ve 6-7 aydır beslenmeme dikkat ettim.Ek olarak protein tozu ve kreatin kullandım.Ama hiçbir şekilde bir gelişim elde edemedim.Antreman programı bir kişiyle birlikte yaptım o kendisine hormon bastı ve istediği vücudu elde etti.Hatta artık dalga konusu oldum adamla birlikte calısıyorsun ama hani nerde sende hiçbirşey yok,yada o kadar spor yapıyorsun hani vucüdunda hiçbirşey yok gibi sözler sarf ediyorlar.Artık konuya gelicek olursam bende hormon kullanmaya karar verdim.Ve son olarak sizlere soruyorum sizce kullanmalımıyım yoksa kullanmam gereksizmi ? Yaş 17 boy 1.84 kilo 76

Not:lütfen saçma sapan cevaplar vermeyin ciddi bir şekilde soruyorum bu soruyu size saçma cevaplar vericekseniz vermeyin..

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Olmuyor diye bir durum yok. Tamam Allah yürü ya kulum diyecek iyi bir genetik şart ama hiç bir şekilde gelişme olmadıysa mutlaka bir yerde problem vardır. Antrenman olur, beslenme veya dinlenme olur. İlla bir yerde vardır hatan, yani sağlam bir altyapı oluşturmadan doping kullanmanında sana pek getirisi olmayacaktır.

Yaşın daha genç, milletin her dediğine takılacaksan dört dörtlük vücutta yapsan illa bir kulp takarlar :)

neglector bunu beğendi.
  3. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Keşke önce-sonra şeklinde resim paylaşsaydın,nerden bileceğiz ne kadar gelişim elde ettiğini ya da edemediğini ?

1.5 yıldır v.g. yle uğraşıyorsun ve '' hiç '' gelişme elde edemedim diyorsun.Mantıksız bir kere söylediğin şey.

V.G. sadece antrenman demek değildir beslenme daha büyük rol oynar. Beslenmeni açıklarmısın biraz ne yiyorsun,içiyorsun ?

Bence kendini de başka birisiyle kıyaslama herkesin vücudu,metabolizması,yaşı kilosu vs vs farklıdır.

Danny Boy ve neglector bunu beğendi.
  4. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Yeterince altyapım var ama belli bir yerden sonra gelişemez oldum.Onun için spora bos bos gidiyormus gibi hissediyorum,artık son çare olarak kendime bunu uygun gördüm.Etkisinin de olacagına inanıyorum.

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yani bu cümleyi kuruyorsun, sonrada alt yapım var diyorsun. Ben daha yolun başında bile olmadığımı düşünürken çevremdekiler öküz gibi oldun bırak artık diyebiliyorsa, gerçekten doping kullanmaya başlayacak bir alt yapısı olan insana o kadar spor yapıyorsun vücudunda hiçbir şey yok demezler :)

Bence sen evet hadi xxx ilacını al kullanmaya başla dememizi istiyorsun :)

6. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Ben size olumsuz yorumları söyledim.Olumlu yorumlar da geliyor cevremden ama genelde yaşıtlarımdan.en kısa zamanda fotografımı koymaya calısıcagım o zaman daha net bir şekilde anlasırız diye düşünüyorum.

GencGrafiker bunu beğendi.
  7. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
  8. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme beslenme beslenme.....

9. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    tabiki beslenme ama steroid'in faydasınıda boş geçmemek gerek.Ben size sadece gerekli altyapıya saahipmiyim bunu soruyorum bu ilacı kullanmak için ?

10. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Fit bir vücudun var kardeşim,bende öyle hiçbişi yok diyince kötü sanmıştım ama buna kötü denmez,(poz vermeyi bilmediğin için ve fotoğrafta daha kötü çıktığımızı hesabada katmak gerek) 76 kilosun şuanda 1.84 boy var bi 5-8 kilo daha alırsan çok güzel olur,bence steroid falan bulaşma onlara güzel altyapın var yemeyle birlikte istediğin iriliğe ulaşırsın

neglector bunu beğendi.
  11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    daha yaşın küçük
    böyle şeylere gerek yok
    zamanla olacaktır

neglector bunu beğendi.
  12. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Şuan için anabolik kullandığına değmez. Güzel bir beslenme ile kilonu 85-90 arasına çek, bak bakalım farka. Yani kilon az boyuna göre, normal küçük kalman.

neglector bunu beğendi.
  13. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Yorumlarınızdan dikkate aldım ve sanırım kararımı verdim.Beslenmeme daha cok önem verip kilo almayı hedefliyeceğim.

14. Ria

Ria Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    steroid falan kulanmaya kalkma sakın pisman olursun sonra

15. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    1 buçuk sene çalıştım diyosun ama vucudun hiç spor yapmamış gibi, çalışma programını beslenmeni yazarmısın ayrıca streoidi kafana göre yapma forumda bu konunun uzmanları var onlarla görüş

Danny Boy bunu beğendi.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    o kadar mesaj atmısın sırf boş laf yok öle yaptım da yok şöle yaptımda olmadı

beslenmeni yaz buraya bakalım gerçekten bişeyler varmı yoksa iyi beslenmeyi sadece yemek yemek mi sanıyorsun

antrenman programınıda at buraya

bu arada steroid falan da alma daha ne kullancağını bilmiosun ne hormonu hangi hormon mesela estrojen olurmu yada kortizon da olabilirmi töbe töbe

bu yeni nesilde olayı hemen aceleyle bitirmek istiyor

dediğim gibi beslenmeni yaz antrenmanını yaz bakılır eğer harbi dikkat ediyorsan yanlıs baska yerde aranır çözüm bulunur

themertyildiz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş