Olmuyor Yağ Yakamıyorum?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    3 Haftadır Sıkı Bir Tempo İçindeyim Haftada 3 Gün Fitness var

Fitnesda Yaptıklarım 30 dk kardiyo 6.5 de yürü arada 9 yap koş filan sonra yine 6.5 yada 7

Sonra Vücüt Geliştirme Gögüs Pazu Sırt Karın Ne Kadar Teknik Blyosam Ve Bunlarda Doğru

Sıra Yemek İşine Gelince Sabah Şunlar 2 Dilim Kepek Ekmeği 1 kase Lor Peyniri Domates Saat 10 Da Salep İçiyorum Bu arada Çay Filan Şeker Katmıyorum 12 de 1 kase yogur 2 dilim ekmek saat 3 de k fleks yada 1 avuc ceviz fndık filan saat 6 yada 7 de o gün ne varsa yemek te 2 dilim ekmek saat saat 9 da meyve üstüne diet cayı 12 dede yatıyorum yag çips kesele ne zaman oldu onu bile hatırlamıyorum haftada 1 belki cikolata o Ama Erimiyor 3 hafta geçti elalem 3 haftada 6 cm inceliyor Benim Halen 90 da :( Yardim Edin Neyi yanlış yapıyorum ?

2. xenophanos

xenophanos Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Konya
    Selamlar,

Eğer spora yeni başlamamış ve sağlık sorununuz yoksa (kalp v.s) şunu tavsiye ederim.

5-10 dk civarı hafif tempo koşup kasları ısıtıyorsunuz,
    Sonraki 10-15 dakika yada 8-15 tur hangisi erken biterse; (set sayısı size bağlı)

Depar ile başlanıp gücünün yettiği yere kadar koşulur, haliyle depar sonrası nabız yükseleceğinden nabız normale dönesiye kadar ağır tempo koşmaya devam edilir. Gücünü topladıktan sonra yine depar ve sonunda ağır tempo koşuya devam edilir. Bu şekilde 8-15 arası tekrar yapılarak çalışma esnetme-gerdirmeyle bitirilir.

İlk zamanlarda zor olacaktır fakat, vücut alışmaya başladıkça tekrarlarda zorlanmanız azalacak ve çalışmanın faydasını da gördükçe bir sonraki antremanı sabırsızlıkla bekliyeceksiniz.

Yok ben yapamam, dışarıda kim koşacak derseniz. Koşu bandında tehlikeli olmakla beraber birkaç deneme yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.

3. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Öncelikle İlgilendiginiz İçin Saol :) Önerilerinizi Dinleyecegim ama zor cünkü yag yakıcam diye enerji namına birşey almıyorum günde yedigim 6-7 dilim ekmek ne cikolata yiyebiliyorum ne bal balı kalorisi çok oldugundan haliyle zayıf kalıyorum depar atıcak kalp var ama enerji yok

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Kan tahlili yaptırın, tiroid vs baktırın derim.

5. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Baktırdım Dietisyene Gittim Diet Verdi Onun Dedikleni 3 dilim ekmek ben onu bile kıstım ama veremiyorum her şey normal çıktı

Sayfayı Paylaş