OLIMP L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ 20 AMP(3000 mg

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve brhmcr tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 34
    56,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 19
    31,7%
  3. Basarisiz

oy sayısı 7
    11,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

1 ampulde 3000 mg L-Carnitine içererek Avrupa pazarının en yüksek dozu olan ve B6 vitamini ile zenginleştirilmiş eşsiz diet desteği…Yeni nesil ‘’ Liquid Technology ‘’ sistemi sayesinde daha yüksek bir kaliteye sahip olur ve içeriğindeki etken maddeler daha iyi sonuç verir.
    25 ml’lik ufak ampul, kullanım kolaylığı sağlar ve her zaman her yerde kullanılabilir.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Şubat 2013
    Secretgarden ve Ahmt9 bunu beğendi.
  2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    3000 mg yeni bişey değilki power systemde zaten vardı ama soylede bi nokta var 3000mg karnitin çok işe yarar diye dusunuyorum ayrıca Olimp markası hakkında en ufak bilgim yok yeni geldi sanırım Türkiyeye

hakankabaoglu bunu beğendi.
  3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    evet dostum yeni geldi ama avrupada cok kaliteli ve ünlü bi marka olip ben biliyordum gelince de sevindim acıkcası bence denenmesi gereken ürünleri var mesela bu carnitin ,cratine xplode,vita caps gibi

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün elime ulaştı bu ürün. Jelatini ile duruyor. Kullanım tavsiyesi olarak yemekten önce veya spordan 30 dk önce günde 2 kere yarım tüp tüketin diyor. Ayrıca açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve 24 saat içinde bitirin yazıyor. Açmadan öncede çalkalanması söylenmiş.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yag yakıcılarla aram iyi olsada bu ürünü kullanmadım ama başarılı bir ürün oldugunu düşünüyorum.zira cla ile kombine edilirse mutlaka daha iyi sonuc alınacaktır.fiyat çok fazla olmamasına ragmen uzun süre kullanılırsa bu tip tüp yag yakıcılar biraz maliyetli oluyor.son olarak olimp markasının iyi bir marka oldugunu söyleyebilirim saygılar :)

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kauss kullandıktan sonra etkilerini yaz arkadasım kullandı cok memnun kaldı senide merak ediyorum acayip terlettigini söyledi arkadasım

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla Multipower L-carnitine kullandım bakalım hangisi daha iyi göreceğim. Gerçi bu ürünün yanında
    Ultimate CLA da aldım.
    Birde MHP Take-off kullanacağım.
    Ağustos ayında da su atıcı bir ürün kullanacağım.
    Bulka giriyordum ama bazı sebeplerden yağlanma oldu. Temiz bir bulk istediğim için bu ürünlere karar kıldım.

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bende girecegim de su yaz dönemini bi atlatayım hele bi sıcaklar cok bunaltıyo istedigim gibi olmuyo antremanlar

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün ürünü kullanmaya başladım. Kullanım talimatında ki gibi yarım tüp içtim. Ardından 2 km aralıksız koşu 500 mt yürüyüş ve 250 mt. depar 250 koşu yaparak sabah cardiosunu sonlandırdım. Normal yürüyüş olarakta ekstradan 3.5 km yürüdüm. Akşamüstü havuza girmeden önce diğer yarısını kullanmayı düşünüyorum. Belki abartmamak kaydıyla koşarım da.

Şimdi ilk izlenimlere gelirsek daha önce multipower l-carnitine kullanan birisi olarak bu yaz aylarında o daha çok terletiyordu. Bu ürünün hoşuma giden kısmı ise 2 km koşunun ardından 500 metre yürüyüşte sanki halim yok gibi hissediyordum. Ama depar atabildim. Yani enerji verdiği de bir gerçek. Akşam kullanacağım yarım tüple 1 tam tüpü bitirmiş olacağım. Bir kaç gün daha böyle devam edip istediğim şekilde bir etki almazsam 1 tam tüpü kullanmayı düşünüyorum

10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kauss benim arkadasım spordan yarım saat bazen de 45 dk önce önce 1 tam tüp şeklinde kullandı böle bi denemeni tavsiye ederim

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sıvı L-Carnitine için 45 dk çok fazla degil mi ?

12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    genelde 30 dk önce ara sıra 45 dk önce kullanıyordu ama iki sekildede güzel verim aldı

muratcan.biceps bunu beğendi.
  13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün ki yarım tüpü bitirdikten sonra tam tüp kullanımına geçeyim. Multipowerı 30 dk önceden alıyordum. Ama 45 dk önce de alınsa o kadar fazla bir şey fark etmez :)

14. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    konuyu takipteyim etkilerini merak ediyorum

15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar bu ürünü kullanacak kişi yarım tüp yarım tüp yerine tam tüp kullansın. Sıcağı sıcağına yazıyorum daha yeni koşu antremanımı tamamladım.

2 kg koşu 400 metre yürüyüş ve ardından 100 mt depar 100 mt yürüyüş ve tekrar depar antremanı yaparak 4 kg bir cardio çalışması yaptım.

Ürün ilk başlarda işe yaramıyor diye aklımdan geçiriyordum ama şuan bu yazıyı yazarken boncuk boncuk ter damlıyor yere. Terletmesi cidden iyi. T- shirt sırılsıklam oldu. Multipower likit l-carnitin de bu kadar terlemiyordum.

Ama en çok hoşuma giden yanı enerji yönü oldu. Şuan bile cardio antremanıma devam edebilirim o derece de dinç hissediyorum. Cardio yaparken de tempoyu azaltıp nefesimi biraz kontrol altına alınca depar atma performansımda hiç bir düşüş yaşamadım.

moothy bunu beğendi.
  16. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Demiştim ama dimi dostum cunku arkadasım kullandı birebir gördüm .arkadaslar sıkı antreman ile cok faydasını göreceğiniz bı urun mutlaka deneyin

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
  18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet bugün ilk defa ağırlık idmanıyla beraber kullandım ürünü. Aslında amacım 30 dk içinde ağırlık idmanını bitirip cardio yapmaktı. Ağırlık idmanı başında tek tüpü içtim etki edeceğini açıkcası pek sanmıyordum, hız bakımından. Ama ağırlık idmanında da baya terletti. Üstüne cardio olarak sitenin korusunda koştum ve yine sırılsıklam bir t-shirtle bitirdim.

Cidden parasını hak eden bir ürün. Normalde bu kadar kesin konuşmazdım ama adamlar yapmış dedirtiyor :)

19. brhmcr

brhmcr Guest

Olimp iyidir :) Birçok ürününü kullandım ve verim aldım.

20. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşlar bende almayı düşünüorum ama multipover likit ile bunu arasında kaldım olimp daha yeni tanıdığım bi marka sizce hangisini tercih etmeliyim ver bir dier konuda birkerette 3000 mg karnıtın fazla gelemesin vücuda.

Sayfayı Paylaş