Olimp BCAA Xplode Kullanımı Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Azazel tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar selamlar...

Geçtiğimiz hafta bu ürünü aldım. Ürüne ilişkin olarak bir porsiyonu 10 gram diyor ve ürünün içinden bir ölçek çıkıyor. Üzerinde 10-20-30 diye değerler bulunmakta. Kutu 50 porsiyon ancak ben o ölçekle göz kararı baktığımda 50 porsiyon çıkacağını hiç kestiremedim. Optimum'un ölçek kabıyla hemen hemen aynı ve toz da çok hacimli yani bir ölçek epey ağır basıyor. Şimdi bu ölçek 10 gram mıdır, yoksa çizgi üzerinde 10'a kadar mı dolduracağım? Geçen antrenmanda önce-sonra olmak üzere iki ölçek içtim, 60 gram mı kullandım diye merak ediyorum. Çünkü öyle kullandığım takdirde kutu hemen bitecek gibi duruyor, kullanıp da bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Gerekli bilgiye ulaştım. Ölçeğin yarısı 10 grama tekabül ediyormuş. Bilginiz olsun arkadaşlar...

3. silahtaroglu

silahtaroglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Merhaba kardeşim bende bu ürünü almayı düşünüyorum, hatta bu ürünü takviye olarak glutamine xplode almayı da düşünüyorum etkisi nasıldır bir yorumlayabilir misin?

4. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Selamlar...

Ben üründen memnunum, fiyatı biraz yüksek ama indirimde iken almıştım. Antrenman öncesi ve sonraları yarımşar ölçek alıyorum. Performansa ufak bir etkisi var. Antrenman sonrası ağrılarım ise gözle görülür ölçüde düşüş gösterdi. Aroma olarak ise çok iyi. Suyla çok rahat karıştırıp içiyorum. Antrenman sonrası kullanırken 5 gram da glutamine ekliyorum. Gaspari 300gr Glutamine var elimde.

5. silahtaroglu

silahtaroglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Süper bende gaspari glutamine ile kombine edecektim, senin de fark ettiğini söylemen faydalı oldu, kullandıktan sonra yorumlarımı eklicem.

6. tpk

tpk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ürünü bugün aldım 115 tl fiyatı. içeriği gayet güzel. tabi yarım ölçek kullanılacağını bilmediğimden 1 ölçek yaptım :) enerji patlaması oldu içimde resmen. hiç yorulmadım hatta çok fazla terleyemedim. antrenman sonrası koşu bandında 10 dk duraklamalı koştum ve dehşet bir terleme oldu. kısaca aradığım şeymiş diyebilirim tabi daha 1 kez kullandım. uzun süreli kullananlar faydaları hakkında yorum yapabilir mi?

7. typer

typer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bunun içinde soy lecithin varmış maalesef çok araştırmadan almış bulundum acaba testoya olumsuz etkisi olurmu gerçi sadece ant. önce 5gr alıyorum

Sayfayı Paylaş