okumadan geçmeyiniz...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve opeh tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    selam arkadaşlar...
    öncelikle şunu belirteyim; 1 haftadır hava değişikliği yüzünden nezle olmuşum ,dışarı çıkamadım hiç , ve antremanlarada gidemedim, ama yemeklerime çok dikkat ettim bol et , balık yumurta vs. ama bu 1 haftalık süre içinde daha bu gün body'e gittim ve tartıldım 87 kg'den 84 kg ye inmişim 1 hafta içinde, yani tam 3 kg gitmiş, acaba bu kilolar kaslardan vs. mi gitmiştir yoksa yağlardanmı?

Bide diğer önemli sorum şu; bu gün ilkkez body antrenörümüz muzaffer fırtına hocam , bana 1 kutu amino önerdi , hala 10 kg fazlam var hocam desemde , önerdi. Sizce kullanmalımıyım? , kullansamda WEİDER kullanacağım, ve bu weider marka aminonun internette dolaşırken şu an aklıma gelmeyen bi çeşidini okudum rastgele.Özelliği şu;yağsız kas kütlesini arttırır (hattaha garantisini bile veriyolar) ve hücrelerdeki YAĞLARI yok eder vs. bu özelliklerdeki weider marka aminonun çeşitinin ismini bilen arkadaşım beni bu konuda bilgilendirirse çok sevinirim, herkeze şimdiden çok teşekkürler.

2. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Aminoyu bilemicem ama giden 3 kg kastan olmaz 1 hafta antreman yapmadın diye kas gitmez büyük bir cogunlugu sudur onun.

3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    hımm doğru söylüyorsunuz , baya bi su kaybettiğimin farkındayım ,
    şu aminoyuda bi danışsam...

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş