Okuluma uygun beslenme listesi...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Exception. tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu kategoride beslenmeme yardımcı olacak bütün konular var ve ben hepsini okudum ama okulumun saatlerine uygun bir beslenme listesine rastlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Pazartesi, Salı, Cuma günleri 13:00 gibi okuldan geliyorum.
    Çarşamba,Perşembe 17:30 gibi okuldan geliyorum.

Sadece size yukarıdaki iki koşula bağlı kalarak bir beslenme programı hazırlamanızı istiyorum. Spora daha yeni başladım. Protein tozum var. Sizce bu tozu birkaç ay sonramı kullanmaya başlayayım yoksa şimdi kullanayımmı? Daha paketini açmadım. Yukarıda da dediğim gibi sizden düzgün bir beslenme programı istiyorum. 5-10 kilo daha alırsam tam iyi olacak. Kilo verme derdim yok aksine alma derdim var. Kas kütlesi olarak kilo almak istiyorum tabi ki. Şimdiden herkese teşekkürler.

2. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Keşke bizede beslenme programi yapsalar :) , konun kilitlenecektir bilgine forumda arastirma yap kendine göre beslenme programi cikar , ondan sonra buraya yazip gereken duzenlemeleri yardim eşliğinde yaparsın :) iyi forumlar...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yapsınlar kardeşim banane. Ben burada arkadaşlardan yardım istiyorum sadece, isteyen yapar isteyen yapmaz. Konu hakkında bilgim olsa kendim yapardım heralde. Ana mesajda bu konu hakkında bir bilgiye rastlamadığımı söyledim. Sanada iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş