Okullu Bodyci

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve acemi Jojuk tarafından 18 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    s.a arkadaşlar direk konuya giriyorum...... ben lise 1 sınıf öğrencisiyim 1 aydır bodyle uğraşıyorum okullar başladığından dolayı spor yapma saatlerimi ve programımı değiştirmek zorunda kaldım akşam 5 te eve geliyorum sabah 8 de çıkıyorum sabah 5 te kalkıp yemek yeyip 1 saat spor yapıyorum sonra sonra 8 saat ders 5 te eve geliyorum 2 saat dersten sonra 1 saat spor yapıyorum 8 oldumu yatıyorum 9saat dinleniyorum
    yorgun olmuyorum ama kalbe zararlı die korkuyorum bide Kas yıkılması olayına kafam takıldı fazla protein alamıyorum protein tozum var ama daha başlayalı 1 ay olduğu için kullanamıyorum kaslarımda sanki biraz erime oldu gibi ve kas ağrılarım çok arttı Bu sporu bırakmalımıyım sizce ????:(

bench_OBu Sevdadan Vazmı Geçmeli

2. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    neden 2 antrenman yapıyorsunki..keşke elimde protein tozu gibi bir nimet olsada bende kullansam..düşünsene sadece normal beslenmeyle oda zar zor bulduğum beslenmeyle 83 kg ım bundan yaklaşık 1.5 sene önce (tam 1.5 değil tabi baya ara verdim)57 kgdım..eee maddi zorluklara rağmen bugün 42 cm kolum varsa(tabi ne kadar saf kas orası tartışılır:))sende yapabilirsin neden olmasın..protein tozun senin için avantaj..okulda öğle yemeği denen bişey yokmu yani kantinde filan ne var mesela..sabah ve akşam uygun yağ ve karbonhidrat alırsan bence öğlenki menü yüksek kalorili bile olsa yakarsın kalorileri fazla yağlanmazsın..en azından ben öyle düşünüyorum bilmem arkadaşlar ne der..kilon ve boyunu yaz ona göre bişeyler daha yazabilelim..yukarıdaki anlattığım kendi hikayemde tamamen seni motive etmek amaçlı yanlış anlaşılmasın..

3. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    acemi jojuk bende bodye başlıcm bence sen sabahki antreman kısmında hata yapıyosun gibi geldi ben senin yerinde olsam sabah antremanı bırakırım.Çünkü zaten bodye gidip vücudunu yormuş oluyosun bırakıp vücudunun dinlenmesi gerekir. Bizdede protein tozu var karaciğeri yoruyo diolar senin hocan bu konu hakkında ne dio ? ve kaç kilosun fln ?

4. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    Boy:179 Kilo:68 thums: Valla 2 antreman arkadaşım önermişti -akşamdan sabaha kadar yatıp kasmı geliştirilir dedi bende sabahları başladım çalışmaya ...... Kantindede tavuk döner falan var ama pek yiyemiyorum ondan Kas yıkılmasından Korkuyorum bide Dersteki stres bitiriyo adamı.... Birde protein tozuna 3 ay sonra başlamak lazımmış ve tam olarak ne zmn alıcam???

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Lise bir daha tahminim 15-16 yaşlarındasın bu yaşlarda protein kullanmanız sizin için uygun değildir. Daha gelişme çağındasın vucudunu bu kadar yıpratmana gerek yok. Protein tozunu şimdilik aklından çıkar düzenli ve dengeli beslen öğünlerini atlama va protein ağırlıklı besinler tüket. Çok zorlanıyosan sabahki idmanını kaldır sadece akşam idman yap.

6. efekral

efekral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1.Günde Çift Antremanı Mr. Olimpia ya hazırlananlar yapıyor.Fazla Kas Calısmak Senin Yasında İyi Degildir Çok Çalışmak Yarar Değil Kasına Zarar Verirsin.
    2.14 yasında protein tozu almak sacma Karacigerine Boşuna Baskı Sen Yeme İçmene Bak.
    3.Ayrıca İş Öle Protein Tozu Felan Almayla Değil Proteinli Besleneceksin , Düzenli Uyuyacaksın ve Disiplinli Calısacaksın Öle Protein Tozu Felan Senin Yaşın İçin HİKAYE :)

7. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    yeterli beslenemediğin için çift antrenman yıkıma sebep olur..sen hafif antrenmanla bile yeterli beslenirsen gelişirsin..protein tozu kullanmak için erkende arkadaşlar adam kaç saatini okulda geçiriyor sonuçta lise bu beraberinde tavuk götürüp sınıfta yiyemezki..toz daha pratik..ha illede önermiyorum kullan diye..okula süt götürebilirsen götür orada iç en azından o süre zarfında kaslarını besler..

8. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    eve gelince protein almak için tıka basa yiyorum antremandan sonrada vucudun daha çok ihtiyacı olduğu için yine yiyorum sabahta yağlanmıyim diye çalışıyorum
    Bu arada yaşım 16 Sınıfta Kaldım (ama istesem geçerdim)thums: ...... zaten fazla çalışmıyorum -Ön arka kol göğüs omuz sırt - Bacak kanat karın but et falan okadar derine inmiyorum dumbelllls

Sayfayı Paylaş