okullar açılınca :/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba okullar açıldığında 3. ayım dolucak lise 2 ye geçicem bu 3 ay dolu dolu ve çok verimli geçti ama asıl iş okullar açılınca body e gitme benim için çok büyük bir sorun olucak gibi size birkaç soru sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..ingilizce kursunada gidicem o yüzden çok yoğun geçicek bu senem..

1.) Okullar açıldığında okuldan çıkış saatim 4.30 kışlarıda erken akşam oluyor ve sınavlarım oluyor spor salonuna haftada 2 gün cuma ve cumartesi günleri gitsem sorun yaşarmıyım. ( pazar günleri salonum kapalı :( )

2.)okula sabah 8.30 akşam 4.30 arası gidiyorum. bu 8 saatlik dilimde ne tüketebilirim?

çikolatalı süt içsem zararlı olurmu okulda veya tost türü şeyler?

2. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    çikolatalı süt ve tost yersen herşey berbat olur bir adet vakumlu kapaklı saklama kabı alıp içine poşet içinde 100 gram lor peyniri haslanmış tavuk koy sonra bir litrelik mataraya süt doldur hepsini okul zamanı öğlen bitir sabahta 5 yumurta akı 1 yumurta sarısı karıştır yağlı tavaya at bi bardakda süt iç öyle git okula yoksa günlük aldığın protein 40-50 anca olur salona gitsende gelişemezsin salon olayınıda pazartesi cuma cumartesi yapmaya çalış

3. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim ben de lise 3e geçtim geçen sene hep 6-7 gibi gittim ama devam ettim haftada 2 gün gitmekle bence çok gelişim göstermezsin.

Sayfayı Paylaş