okul ve fitnessı bir arada götürmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brk01 tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar ben 17 yaşında 11.sınıf bir kardeşinizim. Malum seneye sınav senem seneye gidemiyeceğim için bu sene okulla birlikte gitmeyi deneyeceğim.planım Okuldan geldikten sonra yarım saat dinlenip salona gitmek
    1)sizce başarımı etkiler mi ?
    2)eve geldikten sonra yarım saat dinleneceğimi belirttim ben o sürede meyve yemeyi düşünüyorum şeker oranımı dengelemek açısından sizce başka besinlere mi yönelmeliyim
    önerileriniz varsa alabilirim

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    1) Eğer derslerinle birlikte götürebilirsen büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır. Çevrene ve aynaya baktığında göreceğin değişim olumlu etkiler. Ayrıca sınav sınav sınav diye başında dolananlardan uzaklaşmak için iyi bir yöntem olacaktır.

2) Bence o arada güzel birşeyler yemek güzel olacaktır. Mesela servisle dönüyorsan, servis kalkana kadar evden hazırladığın birşeyleri yiyebilirsin.

3. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam yeni nesil servisçiler biraz değişik zil çalıyor 3 dk sonra servisler hareket ediyor yemeği bırak zil çaldıktan sonra hiç beklemeden zor yetişiyoruz

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değişen birşey olmamış desene :) Serviste yesen olacaklarıda tahmin ediyorum :)

Sayfayı Paylaş